نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن و کاروگیت

نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن و کاروگیت


نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن و کاروگیت

محصولات پلی اتیلن بخصوص انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در دنیای امروزی توانسته اند جای خود را به خوبی باز کنند

خصوصیات منحصر به فردی که تمام این محصولات دارند موجب شده است بتوان در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی از آن ها استفاده شوند

پایداری و دوام بالا و مقاومت در برابر تنش های مکانیکی محیطی، از مهم ترین خصوصیات این لوله ها هستند. انواع لوله و اتصالات پلی اتیلنی در سیستم های مختلف صنعتی، پایپینگ و تأسیسات ساختمانی به کار می روند

لوله های فاضلابی، لوله های انتقال آب قابل شرب، مسیر عبور کابل های برق و مخابرات، معابر آدم رو به صورت زیر زمینی، سیستم های آبیاری و زهکشی کشاورزی، انتقال آب های سطحی و آب باران در مسیرهای عبور و بسیاری موارد دیگر، همگی از جنس پلی اتیلن تشکیل شده اند.

لوله های پلی اتیلن به سه دسته اصلی لوله پلی اتیلن تک جداره، لوله پلی اتیلن دوجداره یا لوله کاروگیت و لوله اسپیرال تقسیم بندی می شوند. این لوله ها ویژگی های بسیار ارزنده ای دارند و به همین جهت بسیاری از مهندسان تمایل دارند از آن ها در تأسیسات پایپینگ پروژه های خود استفاده کنند. بسیاری از صنایع و تولید کنندگان انواع لوله پلی اتیلن، همراستا با رعایت کلیه استانداردهای تولید، سعی دارند لوله های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به بازار عرضه کنند. برای ارائه بهتر خدمات فروش و پشتیبانی مشتریان، کارخانه های تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن اقدام به تأسیس واحدهای نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن و لوله کاروگیت در نقاط مختلف کشور کرده اند.

یکی از شرکت های برتر کشور که در حال حاضر در زمینه فروش انواع لوله های صنعتی، لوله پلی اتیلن، لوله کاروگیت و اتصالات مرتبط با لوله پلی اتیلن در حال فعالیت می باشد، گروه صنعتی ایران پایپ است.

هدف مجموعه صنعتی ایران پایپ، تأمین نیازهای صنایع برای دسترسی به لوله های پلی اتیلن و کاروگیت با کیفیت و با دوام است. قیمت محصولات شرکت ایران پایپ به صورت رقابتی در بازار لوله و اتصالات عرضه می شود و خریداران می توانند با اطمینان خاطر از شرکت ایران پایپ خرید نمایند.

گروه صنعتی ایران پایپ آماده ارائه و ارسال محصولات خود به شهرهای سراسر ایران می باشد.

این شرکت انواع لوله و اتصالات را به شهرهای اصفهان، شیراز، بوشهر، مشهد، شهرهای شمالی کشور، استان هرمزگان، اهواز، یزد، کرمانشاه، زنجان، سمنان، استان آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، استان گلستان، کرمان و تمام شهرهای کوچک و بزرگ کشور با قیمت مناسب ارسال می نماید.

برای دریافت قیمت روز انواع لوله صنعتی، لوله کاروگیت و اتصالات پلی اتیلن و همچنین اطلاع از نحوه خرید و فروش انواع لوله های پلی اتیلن می توانید با کارشناسان مجموعه صنعتی ایران پایپ در تماس باشید.

متخصصان ما آماده ارائه خدمات مشاوره خرید لوله پلی اتیلن و خدمات پشتیبانی محصولات پلی اتیلن به مشتریان عزیز می باشند.