قیمت لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر

 

قیمت لوله کاروگیت 160 میلیمتر


قیمت لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر یکی از این لوله ها است که کاربردهای زیادی از تأسیسات را به خود اختصاص داده است. ظاهر حلقوی این لوله موجب افزایش استحکام آن شده است. انواع لوله کاروگیت به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند اما به خوبی در برابر فشار مقاومت می کنند و دچار خمیدگی و ترک خوردگی نمی شوند.

لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر از مواد اولیه مرغوب با گرید PE80 ساخته می شوند. برای افزایش پایداری و دوام این لوله ها در برابر تغییرات شرایط محیط به مواد اولیه تهیه لوله، مواد افزودنی با نام مستربچ اضافه می کنند. مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، مقاومت در برابر حرارت های زیاد و رشد باکتری ها، مهم ترین اثرات مثبت استفاده از افزودنی به لوله های پلی اتیلنی هستند.

دو لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر را می توان با استفاده از روش بات فیوژن و نصب اتصالات پیچی و فشاری به یکدیگر متصل نمود. محل اتصال، دوام مناسبی دارد و سیال از آن محل به بیرون نشت پیدا نمی کند. انواع لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر با دیواره داخلی آبی رنگ، کاربری آبرسانی دارند و آن دسته از لوله هایی که دیواره زرد رنگ دارند برای نصب در سیستم های گازرسانی مناسب هستند. مهم ترین مصارف این لوله ها عبارتند از:

  • نصب در شبکه های آب و فاضلاب
  • محافظ و غلاف کابل های برق و مخابرات
  • مسیر عبور رواناب های سطحی در حجم کم
  • نصب در سیستم آبیاری کشاورزی و زهکشی
  • نصب در خطوط لوله آب و فاضلاب به عنوان انشعابات فرعی

قیمت لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر

شرکت صنعتی ایران پایپ به عنوان تأمین کننده انواع لوله و اتصالات، انواع لوله پلی اتیلن را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عرضه می کند. برای دریافت قیمت لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید.