قیمت لوله پلی اتیلن ۵ اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ


قیمت لوله پلی اتیلن ۵ اینچ


لوله پلی اتیلن ۵ اینچ نیز یکی از لوله های پرمصرف در صنعت آبرسانی است.

قطر متوسط این لوله ها باعث می شود در خطوط فرعی لوله آبرسانی و یا یه عنوان انشعابات اصلی با جریان آب کم، مورد استفاده قرار گیرند.

لوله پلی اتیلن ۵ اینچ به دلیل عدم ایجاد رسوب در دیواره و عدم خوردگی در محیط های اسیدی، بیش از ۶۰ سال است که مورد توجه صنایع فاضلاب و پتروشیمی قرار دارند.

همانطور که می دانید مایع فاضلاب های شهری و روستایی دارای ذرات معلق و ساینده است؛ از طرف دیگر، فاضلاب حاوی باکتری های مضر می باشد که به راحتی می توانند رشد و تکثیر یابند. در چنین محیط به شدت بیوشیمیایی، لوله های پلی اتیلن به خوبی می توانند خواص خود را حفظ نمایند.

یکی از کاربردهای لوله پلی اتیلن ۵ اینچ، استفاده از آن در پروژه های جمع آوری آب های سطحی است. این رواناب ها ممکن است در اثر بارندگی زیاد در معابر عمومی جمع شده باشند و یا در اثر طغیان آب رودخانه ها ایجاد شوند؛ لوله پلی اتیلن ۵ اینچ بهترین گزینه برای هدایت حجم آب اضافی به سمت شبکه اصلی فاضلابی است.

از کاربردهای دیگر لوله های پلی اتیلن ۵ اینچ می توان به مواردی نظیر نصب در خطوط گازی، روکش کابل برق و لوله های معدن اشاره نمود. قیمت لوله پلی اتیلن ۵ اینچ تحت تأثیر وزن لوله و ابعاد آن می باشد.

برای دریافت قیمت روز لوله پلی اتیلن ۵ اینچ و سایر محصولات پلیمری می توانید با گروه ایران پایپ تماس بگیرید.