قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ

یکی از انواع لوله پلی اتیلن که در صنایع آب و فاضلاب و شبکه های آبرسانی کشاورزی کاربرد فرآوان دارد، لوله پلی اتیلن ۴ اینچ می باشد. این لوله ها در بازار با نام لوله های آبرسانی شناخته شده اند و در موراد خاص نظیر لوله های آبرسانی در سیستم های آتش نشانی یا خنک کننده ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله پلی اتیلن ۴ اینچ مطابق با استانداردهای لوله و از مواد پلی اتیلن PE100 تولید می شود. این مواد باعث استحکام لوله های پلی اتیلن می شوند. لوله های پلی اتیلن که برای مصارف آبرسانی به کار می روند، عموماً دارای یک نوار آبی رنگ بر روی دیواره خارجی خود هستند.


 

دیواره های لوله پلی اتیلن ۴ اینچ، صاف و یکنواخت هستند و از جهت برای انتقال مایعاتی که حاوی ذرات معلق جامد و ساینده می باشند، مناسب هستند. این دسته از لوله های پلیمری در فشارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. انعطاف پذیری بالای این لوله ها موجب شده است بتوان آن ها را در مسیرهای ناهموار نیز نصب نمود.

به واسطه ساخت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا، این لوله ها طول عمر بالایی دارند و دچار ترک خوردگی نمی شوند؛ از این جهت است که لوله های پلی اتیلن ۴ اینچ که به صورت دفنی نصب می گردند تا مدت زمان های طولانی نیازی به تعمیرات نخواهند داشت.

قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ در مقایسه با لوله های هم نوع خود، بسیار کمتر است و همین امر موجب کاهش هزینه پروژه های مهم می شود. وزن و طول کلاف لوله ها در قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ تأثیر فرآوان دارند.

مقاومت در برابر عوامل مکانیکی مانند فشار و خمش، ارتعاش زمین و تنش ناگهانی و عوامل شیمیایی نظیر محیط های اسیدی و خورنده، از مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن ۴ اینچ در شبکه های انتقال آب و فاضلاب هستند.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روز لوله پلی اتیلن ۴ اینچ می توانید با شماره های تماس شرکت ایران پایپ تماس بگیرید.