قیمت لوله پلی اتیلن ۳ اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن ۳ اینچ

به مرور زمان لوله های پلاستیکی توانستند جایگزین لوله های فلزی شوند و جای خود را در میان صنایع خود باز کنند. این لوله های پلیمری در صنایع بزرگ و کوچک نظیر صنایع شیمیایی، کشاورزی، آب و فاضلاب، تصفیه آب، گاز و برق و … به طور گسترده استفاده می شوند. یکی از پرکاربردترین لوله های پلی اتیلن در صنعت، لوله پلی اتیلن ۳ اینچ است. این لوله ها دارای کاربردها و خواص ویژه ای هستند.

خواص منحصر به فرد لوله پلی اتیلن ۳ اینچ موجب شده است از این لوله ها در کشاورزی برای آبیاری و انتقال آب در ساختمان ها استفاده شود. موارد اصلی استفاده لوله پلی اتیلن ۳ اینچ در کشاورزی شامل آبیاری، انتقال کودها و سموم شیمیایی می باشد. افزایش بازدهی محصولات، نتیجه استفاده از لوله پلی اتیلن در این صنعت است.


استفاده از لوله پلی اتیلن ۳ اینچ تقریباً برای تمام محصولات زراعی، باغی، گلخانه ها و مزرعه های بزرگ مرسوم است. شبکه های آبیاری تحت فشار هم از این دسته از لوله های پلیمری استفاده می کنند.

لوله پلی اتیلن ۳ اینچ انعطاف پذیر هستند و به همین دلیل می توان آن ها را به صورت حلقه درآورد. این لوله ها در بازار در متراژ ۵۰۰ متری نیز وجو دارند و در مواقعی که لازم است در مسیرهای طولانی از این لوله ها استفاده شود، مناسب هستند.

مزایای این لوله ها و وزن آن بر روی قیمت لوله پلی اتیلن ۳ اینچ تأثیر می گذارد. این لوله ها از پلی اتیلن HDPE ساخته می شوند، بنابراین در برابر خمیدگی و فشار زیاد مقاوم هستند. این لوله های پلی اتیلنی در برابر اشعه خورشید دچار پوسیدگی نمی شوند؛ این قابلیت به ویژه در مواردی که لوله پلی اتیلن ۳ اینچ به صورت سطحی نصب می شود اهمیت پیدا می کند.

وزن لوله پلی اتیلن ۳ اینچ سبک است، در نتیجه حمل و نقل و نصب آن ها به سهولت انجام می گیرد. جوشکاری و اتصال این لوله ها نیز کار ساده ای است. مراحل نصب لوله پلی اتیلن ۳ اینچ باید مطابق با استانداردهای جوش و نصب انجام گیرد.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن ۳ اینچ با کارشناسان ایران پایپ تماس بگیرید.

با توجه به شرایط بازار با تماس با ما از قیمت روز لوله پلی اتیلن ۳ اینچ مطلع شوید