قیمت لوله پلی اتیلن ۲ اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن ۲ اینچ

لوله پلی اتیلن ۲ اینچ جزو کوچک ترین لوله های پلی اتیلن محسوب می شود.

علی رغم سایز و ابعاد کوچک این لوله ها، طیف گسترده ای از نیازهای صنعتی توسط لوله پلی اتیلن ۲ اینچ برآورده می شوند.

یکی از طرفداران این لوله های باریک، صنعت کشاورزی است. تقریباً تمام کشاورزان برای آبیاری زمین های خود از انواع لوله پلی اتیلنی استفاده می کنند.

تمام لوله و اتصالات پلی اتیلنی قابلیت استفاده در شبکه های آبرسانی کشاورزی را دارند. برخی از این لوله ها برای نصب در شبکه های تحت فشار طراحی شده اند. لوله پلی اتیلن ۲ اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است و دوام و استحکام فوق العاده ای دارد.


 

مهم ترین کاربرد لوله پلی اتیلن ۲ اینچ استفاده از آن در سیستم های آبیاری قطره ای است.

این شیوه آبیاری به لوله های باریک نیاز دارد؛ لوله هایی که در برابر تغییرات محیط، پایدار بمانند و به راحتی تخریب نشوند. لوله پلی اتیلن ۲ اینچ برای این کاربرد، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

به دلیل اینکه استفاده از لوله پلی اتیلن ۲ اینچ در شبکه آبیاری کشاورزی مزایای زیادی به همراه دارد، قیمت لوله پلی اتیلن ۲ اینچ نیز به واسطه طول لوله و وسعت عملیات نصب متفاوت خواهد بود. بزرگ ترین مزیت لوله پلی اتیلن ۲ اینچ را می توان کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری محصولات کشاورزی دانست.

جلوگیری از رشد علف های هرز و افزایش اثردهی سموم و کودهای کشاورزی بر محصولات، از فواید دیگر لوله پلی اتیلن ۲ اینچ در آبیاری می باشند. اهمیت استفاده از این لوله ها در جایی بیشتر می شود که مسأله بحران آب در اولویت های عملکردی منطقه باشد.

با استفاده از لوله پلی اتیلن ۲ اینچ برای آبیاری، خاک کشاورزی دچار فرسایش نمی شود و کیفیت محصولات به دست آمده بسیار بالا خواهد بود. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن و اطلاع از نحوه سفارش و خرید لوله پلی اتیلن ۲ اینچ می توانید با گروه ایران پایپ تماس حاصل کنید.

با توجه به شرایط بازار برای دریافت بهترین و قیمت روز لوله پلی اتیلن ۲ اینچ با ما در تماس باشید