قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ


قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ


امروزه ایده آل ترین لوله ها برای نصب در شبکه های انتقال آب و مواد شیمیایی، لوله های پلی اتیلن هستند. انواع لوله تکجداره و دوجداره پلی اتیلن برای این اهداف مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این لوله ها برای کاربردهای خاص طراحی شده اند؛ به ظور مثال، لوله های پلی اتیلن فقط برای انتقال بهداشتی آب و فاضلاب استفاده می شوند و لوله های تک جداره نظیر لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ، برای انتقال آب و مواد شیمیایی و سیالات دیگر به کار می روند.

قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ در بازار به نوسانات قیمت پلی اتیلن اولیه بستگی دارد. با تغییرات در بازار مواد اولیه پلی اتیلن در گریدهای تجاری مختلف، قیمت این لوله ها نیز تغییر می کند؛ صنایع تولید کننده لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ برای محاسبه قیمت این لوله ها، وزن لوله را در قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ به ازای هر کیلوگرم ضرب می کنند.

تأسیسات نسبتاً گسترده آبرسانی از لوله های پلی اتیلن ۱۲ اینچ برای انتقال آب استفاده می کنند؛ آبرسانی کشاورزی در مواردی که وسعت زمین زیاد باشد نیز نیاز به استفاده از این لوله ها خواهد داشت. یکی دیگر از کاربردهای مهم لوله های پلی اتیلن ۱۲ اینچ، نصب در خط لوله انتقال آب دریا می باشد.

همان طور که می دانید آب دریا شور است و سختی بالایی دارد؛ لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ با استحکام بالا و مقاومت خوب در برابر عوامل شیمیایی، گزینه بسیار مناسبی برای این لوله کشی است. از طرفی دیگر، دیواره این لوله دچار رسوب گرفتگی نخواهد شد و جلبک ها یا باکتری ها نیز بر روی دیواره رشد نمی کنند.

امروزه صنایع دریایی، نفتی، لوله های لایروبی، پالایشگاه ها، شبکه های قوی اطفاء حریق، شبکه های تحت فشار و کارخانه های مواد شیمیایی، مصرف کنندگان اصلی لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ محسوب می شوند. این لوله ها را می توان به صورت دفنی در زیر خاک و به شکل سطحی در روی زمین، با رعایت استانداردهای لازم، در شبکه لوله نصب نمود.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ با کارشناسان ما در شرکت ایران پایپ تماس بگیرید.