لوله پلی اتیلن گازی با مناسب ترین قیمت

/لوله پلی اتیلن گازی با مناسب ترین قیمت
لوله پلی اتیلن گازی با مناسب ترین قیمت 2019-12-25T16:39:12+03:30

فروش لوله پلی اتیلن گازرسانی با بهترین کیفیت

مزیت لوله های پلی اتیلن از جنبه های مختلف مانند مقاومت بالا در برابر شرایط محیط، قیمت، سهولت نصب، انعطاف پذیری، سبکی وزن و روش اتصال آسان و …، موجب گسترش روزافزون این لوله ها در صنایع گوناگون شده است. از زمانی که لوله های پلی اتیلن برای نصب در خطوط انتقال گاز مورد توجه قرار گرفتند، بیش از 70 سال می گذرد. در کشور آمریکا و در سال 1955 برای اولین بار از لوله پلی اتیلن برای گازرسانی استفاده شد. امروزه این لوله ها طرفداران زیادی برای این کاربرد بخصوص پیدا کرده اند.

چرا لوله های پلی اتیلن برای انتقال گاز اهمیت زیادی دارند؟

تحقیقات زیادی بر روی ساختار و خواص لوله های پلی اتیلن انجام شد. نتایج بررسی ها نشان دادند لوله های پلی اتیلن که از مواد اولیه PE100 ساخته شده اند برای خطوط انتقال گاز بسیار مناسب هستند و می توان از این لوله ها در فشارهای کاری 10 بار استفاده نمود.

معیارهای فیزیکی و شیمیایی لوله نظیر خصوصیات فیزیکی، مکانیکی، رشد ترک، خواص کششی، استحکام و بسیاری موارد دیگر در موردلوله پلی اتیلن گازرسانی مور ارزیابی قرار می گیرند. مهم ترین عامل در انتخاب مواد اولیه برای این لوله ها، کیفیت بالای آن ها در مقابل رشد ترک است.

رشد ترک در لوله های پلی اتیلن گازرسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ به همین دلیل سه پارامتر مهم استحکام پارگی خزش، مقاومت به رشد ترک و مقاومت به رشد سریع ترک برای این لوله ها در آزمایشگاه کنترل کیفی خط تولید کارخانه انجام می شوند. لوله های گازرسانی پلی اتیلن باید مقاومت خوبی در این آزمون ها از خود نشان دهند.

سیستم های مطمئن و امن انتقال و توزیع گاز، متشکل از لوله های پلی اتیلن گاز رسانی، به دلیل مقاومت در مقابل خوردگی، پایداری در شرایط آب و هوایی، استحکام و آسانی حمل و نقل رو به افزایش می باشند. عدم کارایی مناسب لوله منجر به بروز صدمات جبران ناپذیری برای کل خط انتقال گاز می شود.

یکی از عوامل مهم در لوله پلی اتیلن گازی، مسأله فشار است. محدوده فشار کاری، به عوامل مختلفی مانند نوع ماده اولیه پلی اتیلن، قطر و ضخامت لوله بستگی دارد. تمام این موارد در نصب و اتصال لوله های پلی اتیلن در خط انتقال گاز حائز اهمیت هستند.

نتیجه گیری:

شکل ظاهری لوله های پلی اتیلن گاز رسانی، به رنگ مشکی بوده و دارای نوارهای زرد رنگی بر روی دیواره آن می باشند. این لوله ها برای فشارهای کاری زیاد طراحی شده اند و به خوبی می توانند تغییرات محیطی را تحمل نمایند. پوسیدگی و سائیدگی در این لوله هرگز اتفاق نمی افتد. خواص عالی لوله پلی اتیلن گازرسانی موجب شده است این لوله ها کاربردهای گسترده ای داشته باشند.

جهت استعلام قیمت لوله پلی اتیلن گازرسانی با کارشناسان گروه صنعتی ایران پایپ در تماس باشید.

تماس با ما - 02166381349