لوله پلی اتیلن کابلی با مناسب ترین قیمت

/لوله پلی اتیلن کابلی با مناسب ترین قیمت
لوله پلی اتیلن کابلی با مناسب ترین قیمت 2019-12-25T16:37:56+03:30

فروش لوله پلی اتیلن کابلی با بهترین کیفیت جهت کلیه پروژه های مخابراتی ،کاورینگ کابل برق و فیبر نوری

یکی از انواع لوله های پلی اتیلن که در صنعت برق و مخابرات کاربردهای گسترده ای دارد،

لوله پلی اتیلن کابلی نام دارد. این دسته از لوله ها مانند سایر انواع لوله پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن PE80، PE63 و PE100 ساخته می شوند؛ پلی اتیلن PE63 به دلیل ایجاد برخی ویژگی های نامطلوب در محصولات، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد اصلی لوله پلی اتیلن کابلی، استفاده به عنوان یک غلاف یا پوشش مقاوم برای محافظت از انواع کابل های برق و مخابرات در سایزهای متفاوت است. همانطور که می دانید سیستم برق کشی، مخابراتی و فیبرهای نوری جزو مهم ترین قسمت تأسیسات شهری به شمار می روند؛ بدیهی است کوچک ترین اختلال در شبکه برق رسانی، منجر به ایجاد خسارت به بخش های مختلف یک منطقه خواهد زد.

لوله پلی اتیلن کابلی را در دسته انواع لوله پلی اتیلن با فشار کاری معمولی طبقه بندی می کنند؛ فشاری که به طور استاندارد برای این لوله ها ثبت شده است، 6، 10 و 16 اتمسفر می باشد که با توجه به استانداردهای خط تولید کارخانه سازنده لوله پلی اتیلن کابلی تعیین می گردد. یک نکته بسیار مهم در مورد لوله پلی اتیلن کابلی وجود دارد؛ تمام انواع لوله پلی اتیلن که در فشارهای بالا به کار می روند، از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و بنابراین دیواره مقاوم دارند.

با توجه به اینکه لوله پلی اتیلن کابلی برای فشارهای معمولی طراحی شده است، در برخی مواد در کارخانه ها ممکن است از بعضی ضایعات پلیمری به صورت مخلوط با ماده اولیه پلی اتیلن که برای تولید انواع لوله پلی اتیلن کابلی به کار می روند، استفاده شود. افزودن ضایعات و ناخالصی ها به شدت کیفیت لوله پلی اتیلن کابلی را کاهش می دهد اما این به معنای عدم امکان استفاده از این لوله ها در صنعت برق نمی باشد؛ بر این اساس، انواع لوله پلی اتیلن کابلی به مدل های درجه 2، 3 و یا درجه 4 دسته بندی می شوند که هر کدام دارای یک ویژگی هستند.

کیفیت لوله پلی اتیلن کابلی درجه 2 از نوع درجه 3 و 4 بهتر است؛ لازم به ذکر است که برای محافظت از کابل برق فشارقوی باید حتماً از لوله پلی اتیلن کابلی درجه یک، تولید شده از مواد مرغوب استفاده شود. بزرگ ترین و مهم ترین مزیت استفاده از لوله پلی اتیلن کابلی به عنوان کاور کابل برق، مخابرات و فیبرهای نوری، محافظت از آن ها در برابر عوامل مضر محیطی نظیر رطوبت، گرما و سرما، گرد و غبار، ضربه و فشار است.

جهت سفارش خرید لوله پلی اتیلن کابلی با کارشناسان گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل نمایید.

تماس با ما - 02166381349