لوله پلی اتیلن فشار قوی با مناسب ترین قیمت

/لوله پلی اتیلن فشار قوی با مناسب ترین قیمت
لوله پلی اتیلن فشار قوی با مناسب ترین قیمت 2019-12-25T16:37:38+03:30

فروش لوله پلی اتیلن فشار قوی با بهترین کیفیت

لوله های پلی اتیلن، لوله هایی هستند که از مواد خام پلیمری پلی اتیلن در انواع مختلف ساخته می شوند. سایز و ابعاد لوله های پلی اتیلن نیز متفاوت است. لوله های پلی اتیلن دارای مزایای بسیار زیادی هستند که همین مزیت ها موجب شده است که از این لوله ها در صنایع مختلف استفاده فرآوان شود.

از لوله های پلی اتیلن در شرایط کاری متفاوت استفاده می شود. این سری از لوله های پلیمری به خوبی در برابر شرایط محیطی مانند درجه حرارت زیاد، سرما، فشار بالا، تنش و خمش، خورندگی، مواد شیمیایی و اسیدی و … مقاومت می کنند.

چرا لوله های پلی اتیلن تحت فشار اهمیت زیادی دارند؟

لوله های پلی اتیلن به دو روش سطحی و دفنی نصب می شوند. در اکثر کاربردهای لوله پلی اتیلن دو جداره، این لوله ها به صورت دفنی و در ترانشه ها مورد استفاده قرار می گیرند؛ بنابراین یکی از خصوصیات مهمی که این سری از لوله ها باید داشته باشند مقاومت در برابر فشارهای محیط است.

نصب لوله ها ترانشه یا کانال مطابق با استانداردهای حفاری اجرا می شود. فشار لایه های بالایی خاک، ارتعاشات زمین، آزمون خاک شناسی و بسیاری عوامل مربوط به مکانیک و فیزیک خاک باید در نصب لوله های پلی اتیلن به صورت دفنی مورد بررسی قرار بگیرد. از طرف دیگر، هنگامی که یک سیال  (در اکثر موارد، آب و فاضلاب) درون لوله جریان می یابد، فشار جزئی را به دیواره این لوله ها وارد می کند که سهم کوچکی در محاسبه فشار کل داخل ترانشه خواهد داشت.

برای حل این مشکل، لوله های پلی اتیلن طراحی شد که قابلیت استفاده در فشارهای کاری متغییر را داشته باشند. این لوله ها از مواد پلی اتیلن PE100 ساخته شده اند که مقاومت بسیار بالایی در این شرایط دارند. لوله های پلی اتیلن فشار قوی در ابعاد 20 تا 710 میلیمتر تولید می شوند. تمام لوله  و اتصالات پلی اتیلن فشار قوی قادرند میزان فشار تا حدود 20 بار را در سیستم های تحت فشار به خوبی تحمل کنند.

قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی

عوامل متعددی وجود دارند که بر روی قیمت لوله های پلی اتیلن فشار قوی تأثیر می گذارند. مواد اولیه پلی اتیلن، قطر اسمی لوله ها، ضخامت دیواره، وزن لوله پلی اتیلن، شرکت سازنده و نوع کاربری لوله از عوامل تعیین کننده قیمت لوله های پلی اتیلن فشار قوی می باشند. لوله های پلی اتیلن فشار قوی می توانند تا فشارهای کاری 16 بار را به خوبی تحمل کنند. هر چه قطر و وزن لوله افزایش یابد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

گروه صنعتی ایران پایپ ارائه کننده بهترین لوله پلی اتیلن فشار قوی در تهران جهت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس با ما - 02166381349