لوله پلی اتیلن آبرسانی با مناسب ترین قیمت

/لوله پلی اتیلن آبرسانی با مناسب ترین قیمت
لوله پلی اتیلن آبرسانی با مناسب ترین قیمت 2019-12-25T16:33:48+03:30

فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی با بهترین کیفیت

امروزه مسأله صرفه جویی در مصرف آب یکی از مهم ترین و حیاتی ترین موضوعاتی است که تمام دنیا را به خود مشغول کرده است. کمبود منابع آب، زندگی تمام جانداران را در معرض خطر نابودی قرار داده است. هدر رفت آب در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی امروزه مورد توجه بسیاری از کارشناسان قرار دارد. به همین منظور استفاده از تجهیزاتی که در این راستا مفید واقع شود، امری ضروری است.

همان طور که می دانید بیش از حدود 90 درصد منابع آبی در بخش کشاورزی مصرف می شود؛ به همین دلیل باید برای بهینه سازی مصرف آب از سیستم هایی استفاده کرد که به راحتی بتواند مصرف آب را در این قسمت به حداقل برساند.

لوله های پلی اتیلن آبرسانی، لوله های پلاستیکی هستند که برای نصب در سیستم های آبیاری زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از لوله های پلی اتیلن آبرسانی، دارای یک ردیف دریچه های قابل کنترل بر روی دیواره خود هستند. آب ازاین دریچه ها در حجم بسیار کم خارج شده و به راحتی زمین کشاورزی را آبیاری می کند. باز و بسته شدن این دریچه ها قابل کنترل هستند؛ به همین دلیل است که موجب صرفه جویی در مصرف آب می شوند.

لوله پلی اتیلن آبرسانی چه مزایایی دارد؟

لوله های پلی اتیلن که در بخش آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرند، یک نوار آبی رنگ بر روی دیواره خود دارند. این ویژگی موجب می شود این مدل از لوله های پلی اتیلن از لحاظ کاربری، از سایر لوله های پلی اتیلن متمایز باشد.

خصوصیات برجسته پلیمری لوله های پلی اتیلن باعث می شود این لوله ها برای انتقال مایعاتی که دارای ذرات ساینده و معلق هستند، بسیار مناسب می باشند. یکی دیگر از ویژگی های برجسته لوله پلی اتیلن آبرسانی، عدم ایجاد رسوب در دیواره داخلی آن است. همچنین این لوله ها هرگز مورد حمله میکروارگانیسم ها و جوندگان موذی قرار نمی گیرند.

لوله پلی اتیلن که در روش آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر اینکه موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود، از رشد علف های هرز و انتقال سموم کشاورزی در هنگام آبیاری گیاهان نیز جلوگیری می کند.

روش آبیاری قطره ای با استفاده از لوله پلی اتیلن چه مزایایی دارند؟

مهمترین مزیت های استفاده از لوله پلی اتیلن در آبیاری قطره ای عبارت است از:

  • کنترل زمان و دوره آبیاری
  • جلوگیری از فرسایش خاک
  • افزایش سطح زیر کشت محصول
  • افزایش کیفیت محصولات و امکان تولید در مقادیر زیاد
  • امکان افزودن عناصر مغذی به زمین همزمان با آبیاری
  • صرفه جویی در مصرف آب

جهت دریافت پیش فاکتور قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی با کارشناسان گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل نمایید.

تماس با ما - 02166381349