قیمت لوله کاروگیت 315

//قیمت لوله کاروگیت 315
قیمت لوله کاروگیت 315 2022-01-22T13:56:31+03:30

لوله کاروگیت 315 میلیمتر

خواص هیدرولیکی و مکانیکی بسیار عالی لوله کاروگیت 315 میلیمتر موجب محبوبیت این لوله ها در میان صنایع مختلف شده است. مهندسان و پیمانکاران ساختمانی و تأسیساتی تمایل دارند از این لوله برای نصب در شبکه های لوله کشی پروژه های خود استفاده کنند. پایدار خواص در برابر تغییرات شرایط محیط و استحکام فوق العاده این لوله، کاربرد آن را برای سیستم های تحت فشار میسر ساخته است.

انتقال بهداشتی آب و فاضلاب، انتقال مواد شیمیایی، گاز و هوای فشرده، جمع آوری آب های سطحی، هدایت رواناب ها به سمت خط لوله اصلی، لوله های بستر دریا، آبیاری کشاورزی و … از مهم ترین موارد مصرف لوله کاروگیت 315 میلیمتر می باشند. جوشکاری حرارتی بهترین روش برای اتصال لوله های کاروگیت به یکدیگر می باشد. اتصالاتی که برای این لوله و انواع لوله پلی اتیلن به کار می روند، مقاوم هستند و سیال قادر نخواهد بود از محل جوشکاری و یا اتصالات به بیرون نشت پیدا کند. مزیت مهم لوله کاروگیت 315 میلیمتر، گستره عملکرد لوله در دماهای زیاد و سرمای شدید است. عدم یخ زدگی و عدم ایجاد رسوب در دیواره، از دیگر ویژگی های این لوله می باشند.

لوله کاروگیت 315 میلیمتر اغلب به عنوان لوله اصلی برای کاربردهای آب و فاضلاب استفاده می شود اما در مواردی که لوله های قطور در شبکه نصب شده باشند و نیاز به انشعاب های کوچک تر با حجم پایین تری باشد، می توان از این لوله به عنوان انشعاب فرعی استفاده کرد. لوله های پلی اتیلن در مقایسه با سایر لوله ها قیمت کمتری دارند و هزینه تعمیرات و نگهداری آن ها در خطوط لوله بسیار کمتر است. به عبارت ساده تر، خرید لوله کاروگیت 315 میلیمتر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

برای اطلاع از نحوه خرید لوله کاروگیت 315 میلیمتر و سایر لوله و اتصالات پلی اتیلن می توانید با گروه صنعتی ایران پایپ تماس داشته باشید.

تماس با ما - 02166381349