قیمت لوله کاروگیت 250

//قیمت لوله کاروگیت 250
قیمت لوله کاروگیت 250 2022-01-22T13:47:10+03:30

لوله کاروگیت 250 میلیمتر

به واسطه برتری خواص و مزایای منحصر به فرد انواع لوله پلی اتیلن در مقایسه با سایر لوله های قدیمی، سال های طولانی است که از انواع لوله کاروگیت و لوله پلی اتیلن برای تأسیسات شهری و روستایی و پروژه های عظیم لوله کشی استفاده می گردد. لوله های پلی اتیلن به دو دسته کلی لوله دوجداره و لوله تک جداره تقسیم بندی می شوند. لوله کاروگیت، نوعی از لوله پلی اتیلن دوجداره است که دیواره بسیار مقاومی دارد؛ این لوله ها ابعاد متنوعی داشته و هر کدام برای کاربرد متنفاوتی به کار می روند.

لوله کاروگیت 250 میلیمتر یکی از انواع لوله کاروگیت موجود در بازار است. این لوله را جزو لوله های متوسط پلی اتیلن دسته بندی می کنند، به همین دلیل هم به عنوان لوله اصلی و هم به عنوان انشعاب برای لوله های بزرگ تر استفاده می شود. دو کاربرد اصلی این لوله، نصب در شبکه های گازرسانی و انتقال آب و فاضلاب می باشند. لوله هایی با دیواره داخلی آبی رنگ برای کاربردهای آبیاری و آبرسانی و لوله های با جداره داخلی زرد رنگ برای مصارف انتقال گاز به کار می روند.

همان طور که می دانید گاز شهری و گازهایی که در سکوهای نفتی از استخراج نفت به دست می آیند به شدت اسیدی هستند و ماهیت خورندگی دارند؛ دیواره لوله کاروگیت 250 میلیمتر به خوبی در برابر این شرایط مقاومت می کند و مواد اسیدی  و نمک های معدنی قادر نخواهند بود بر روی خواص لوله اثر بگذارند. این لوله ها قابلیت نصب در مسیرها منحنی و ناهموار را دارند. عملیات نصب و راه اندازی لوله کاروگیت 250 میلیمتر در کمترین زمان و با صرف حداقل هزینه انجام می گیرد.

از خواص لوله کاروگیت 250 میلیمتر می توان به مواردی نظیر مقاومت در برابر ضربه، انعطاف پذیری مناسب، پایداری در برابر فشار بالا، قابلیت نصب در محدوده دمایی وسیع، عدم نشتی از محل اتصال، عدم نیاز به تجهیزات پیشرفته برای نصب لوله ها، عدم رشد باکتری ها بر روی لوله و مقاومت مکانیکی عالی اشاره نمود.

گروه صنعتی ایران پایپ ارائه کننده لوله کاروگیت 250 میلیمتر با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید لوله کاروگیت می توانید با کارشناسان مجموعه ایران پایپ در تماس باشید.

تماس با ما - 02166381349