قیمت لوله کاروگیت 200

//قیمت لوله کاروگیت 200
قیمت لوله کاروگیت 200 2021-06-14T13:01:46+04:30

فروش لوله کاروگیت 200 میلیمتر

یکی از انواع لوله های پرکاربرد در صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن، لوله کاروگیت 200 میلی متر است. این لوله مقاومت بالایی در برابر تغییرات محیط دارد، به گونه ای که می توان از آن در کانال هایی با عمق مشخص و نصب به صورت سطحی در مزارع کشاورزی یا شبکه های انتقال آب و فاضلاب استفاده کرد. این لوله در برابر اشعه UV خورشید مقاومت خوبی دارد و خواص خود را از دست نمی دهد. افزودن مستربچ های مناسب به مواد اولی تهیه لوله کاروگیت 200 میلی متر با هدف بهبود خواص مکانیکی و ظاهری لوله موجب می شود ویژگی ها و خواص منحصر به فردی در این لوله به وجود آید که کاربری آن را برای صنایع مختلف ممکن می سازد.

از لوله کاروگیت 200 میلی متر برای مصارف آبرسانی، انتقال فاضلاب، شبکه های گازرسانی، سیستم های زهکشی و آبیاری زمین های کشاورزی و محصولات گلخانه ای و انشعاب گیری از لوله های اصلی فاضلابی استفاده می شود. مقاومت بالای دیواره لوله کاروگیت در برابر فشار و ضربه، قابلیت خمیدگی مناسب، وزن سبک، حمل و نقل آسان تا محل نصب، جوشکاری، مقاومت در محیط های اسیدی و آب های سخت، مهم ترین ویژگی های لوله کاروگیت 200 میلی متر هستند.

در مواردی که از لوله کاروگیت 200 میلیمتر برای راه اندازی شبکه های آبرسانی کشاورزی استفاده می شود، لوله ها را می توان در خاک هایی که خاصیت اسیدی دارند، شور هستند و یا میزان نمک ها و املاح معدنی آن ها بالا است نصب نمود؛ دیواره لوله در این شرایط دچار رسوب گرفتگی نمی شود و شرایط اسیدی و نا مناسب خاک نمی تواند بر خاصیت لوله ها اثر بگذارد. استفاده از این لوله برای آبیاری محصولات کشاورزی موجب صرفه جویی در مصرف آب نیز می گردد.

تنظیم خروجی آب مخصوص آبیاری برای ورود به مزارع یا گلخانه ها موجب افزایش اثرگذاری فرآیند آبیاری شده و محصولات مرغوبی با این روش کشت می شوند. نصب در سیستم های انتقال گاز، کاربرد دیگر لوله کاروگیت 200 میلی متر می باشد. برای اطلاع از نحوه خرید لوله کاروگیت 200 میلی متر و قیمت روز این لوله می توانید با گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل کنید.

تماس با ما - 02166381349