قیمت لوله کاروگیت 160

//قیمت لوله کاروگیت 160
قیمت لوله کاروگیت 160 2021-06-14T12:54:24+04:30

فروش لوله کاروگیت 160 میلیمتر

لوله کاروگیت به نوعی از لوله های پلاستیکی اطلاق می گردد که دیواره آن ها به صورت دوجداره ساخته می شود. شکل ظاهری دیواره خارجی این لوله ها به شکل حلقوی و آجدار ساخته شده است؛ این قابلیت موجب استحکام دیواره لوله در برابر فشارهای محیط می شود؛ دیواره داخلی لوله کاروگیت، صاف و صیقلی است که این قابلیت باعث می شود اصطکاک سیال و جداره لوله در حداقل مقدار خود است. لوله کاروگیت از مواد پلی اتیلن PE80 و در ابعاد مختلف تولید می شود و کاربردهای متنوعی در صنعت دارند.

یکی از انواع لوله های کاروگیت، لوله کاروگیت 160 میلیمتر است. به طور کلی لوله های کاروگیت با دیواره داخلی آبی رنگ برای کاربردهای آبرسانی و انتقال فاضلاب و لوله های با دیواره داخلی زرد رنگ برای کاربردهای گازرسانی طراحی شده اند. برای اتصال دو لوله کاروگیت به یکدیگر، روش جوشکاری حرارتی، جوش بات فیوژن و در برخی موارد استفاده از اتصالات پیچی به کار می رود.

لوله کاروگیت 160 میلیمتر را می توان به صورت سطحی و دفنی نصب نمود. برای نصب این لوله در کانال ها ابتدا باید کانال یا ترانشه طبق اصول استاندارد حفاری حفر شوند؛ مرحله بعدی، آماده سازی کانال و بسترسازی مناسب است؛ پس از اتصال مناسب، لوله ها در کانال قرار داده شده و اطراف آن با مواد مناسب پر می شود.

از لوله کاروگیت 160 میلی متر برای نصب در شبکه های انتقال آب و فاضلاب و سیستم های آبیاری و زهکشی کشاورزی استفاده می شود. دفع بهداشتی فاضلاب برای جامعه مسأله مهمی است؛ محیط فاضلاب، اسیدی است و حاوی مقدار زیادی ذرات معلق، باکتری و میکروارگانیسم ها می باشد؛ این شرایط ممکن است به لوله های فاضلابی آسیب وارد کند، اما انواع  لوله کاروگیت به خوبی در برابر این شرایط مقاومت کرده و خواص خود را حفظ می کنند.

خرید و نصب لوله کاروگیت 160 میلیمتر در شبکه های لوله کشی و تأسیسات ساختمانی از هر جهت مقرون به صرفه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش و خرید لوله کاروگیت 160 میلی متر می توانید با مجموعه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل نمایید.

 

تماس با ما - 02166381349