قیمت لوله کاروگیت 110

//قیمت لوله کاروگیت 110
قیمت لوله کاروگیت 110 2021-06-14T12:45:50+04:30

فروش لوله کاروگیت 110 میلیمتر

لوله کاروگیت 110میلیمتر دسته از لوله های پلی اتیلن بسیار مهم و پرکاربرد در صنعت است. از این لوله برای نصب در شبکه های گاز، آب و آبیاری کشاورزی استفاده می شود. همان طور که از نام این لوله مشخص است، لوله کاروگیت 110میلیمتر قطر بسیار کمی دارد و از این جهت برای تأسیسات کم وسعت با دبی سیال پایین بسیار مناسب است. انتقال بهداشتی آب در ساختمان ها از مزیت های اصلی این لوله پلی اتیلنی می باشد.

برای ساخت لوله کاروگیت 110میلیمتر از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا استفاده می شود. مواد HDPE موجب ایجاد خواص عالی در این لوله می شود؛ دوام و استحکام بالای دیواره و مقاومت در برابر خم شدن و ضربه از ویژگی های این لوله است. از این لوله برای نصب در شبکه گازرسانی استفاده می شود؛ سیستم های انتقال گاز به لوله های مقاوم با ایمنی بالا نیاز دارند، به طوری که گاز از محل اتصال لوله ها به بیرون نشت پیدا نکند؛ لوله های کاروگیت با قطر 110 میلیمتر برای این کار مناسب هستند.

با توجه به مسأله تأمین آب و صرفه جویی در آبیاری محصولات کشاورزی می توان گفت، نصب در سیستم های آبیاری و زهکشی کشاورزی یکی دیگر از کاربردهای لوله کاروگیت 110میلیمتر است. از این لوله به عنوان نهر باریکی از جریان آب برای عبور از مزارع و گلخانه ها استفاده می شود. محبوبیتی که این لوله در تأسیسات دارند به دلیل تنوع کاربری آن است. با استفاده از این لوله باریک می توان به تعداد دلخواه از لوله اصلی، انشعاب گیری کرد.

مقاومت در برابر خوردگی، قابلیت خمیدگی، رفتار هیدرولیکی مناسب، وزن سبک، قیمت پایین، محدوده دمایی وسیع برای نصب، تنوع در اتصالات لوله، مقاومت در برابر سایش، انعطاف پذیری بالا و عدم نشتی از محل جوشکاری و اتصال، مهم ترین خصویات لوله کاروگیت 110میلیمتر هستند.

  1. برای خرید لوله کاروگیت 110میلی متر و اطلاع از قیمت آن می توانید با گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل فرمایید.
تماس با ما - 02166381349