قیمت لوله کاروگیت

/قیمت لوله کاروگیت
قیمت لوله کاروگیت 2019-08-28T18:14:07+03:30

چه عواملی بر قیمت و کیفیت لوله کاروگیت اثر می گذارد؟

قیمت لوله کاروگیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. طول لوله، قطر و ابعاد لوله، کاربری لوله کاروگیت، ضخامت دیواره و نوع مواد اولیه پلی اتیلن که در ساخت لوله کاروگیت  استفاده شده اند، در قیمت این لوله ها تأثیر دارند.

 

برای قیمت لوله کاروگیت  باید ابتدا نوع کاربری و محل نصب به طور دقیق مشخص شوند. نقشه کامل از طرح اجرایی لوله ها، در راه رسیدن به این هدف مفید می باشد. برای فروش بهتر لوله کاروگیت ، پیشنهاد می شود یک لیست کامل از محصولات موجود تهیه شود؛ سپس در یک جدول، مشخصات هر یک لوله های کاروگیت در مدل های مختلف درج شود. خریداران با مراجعه به این جدول ها به راحتی می توانند لوله مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهند. در کنار فروش محصولات پلی اتیلن، حتماً خدمات مشاوره خرید و خدمات پس از فروش را نیز باید برای مشتریان در نظر گرفت.

چرا در انتقال آب و فاضلاب از لوله کاروگیت فاضلابی استفاده می شود؟

همان طور که می دانیم مایع فاضلاب سرشار از میکروب ها، باکتری ها و میکروارگانیسم ها است. از طرفی دیگر، فاضلاب ماهیت اسیدی دارد و به شدت خورنده است. هر لوله ای به غیر از لوله کاروگیت فاضلابی برای این هدف انتخاب شود، بی شک به مرور زمان تخریب می شود. وجود ترکیبات دارای سولفور زیاد موجب ایجاد اثرات نا مطلوب بر دیواره لوله ها خواهد شد.

لوله کاروگیت فاضلابی هیچ یک از مشکلات فوق را ندارد؛ ساختار پلی اتیلنی این لوله ها باعث می شود لوله در برابر عوامل خورنده و به ویژه محیط های اسیدی بسیار مقاوم باشند. به دلیل اینکه لوله کاروگیت فاضلابی ارزش غذایی ندارد، میکروارگانیسم ها و باکتری ها بر روی دیواره لوله رشد نخواهند کرد. انعطاف پذیری بالای این سری از لوله های پلی اتیلن، امکان نصب آن ها را در مسیرهای مختلف فرآهم می سازد.

لوله پلی اتیلن دو جداره کاروگیت به لوله هایی گفته می شود که دیواره آن ها از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است. دیواره داخلی این لوله ها صاف و صیقلی است، به همین دلیل امکان رسوب گذاری در این بخش از لوله دو جداره وجود نخواهد داشت؛ دیواره خارجی این مدل از لوله های کاروگیت، آجدار یا حلقه حلقه است. این ویژگی سبب سهولت عبور سیال از داخل لوله می شود.

لوله های پلی اتیلن کاروگیت برای استفاده در سیستم های عبور سیالات اسیدی، نفتی و مایعات خورنده بسیار مناسب هستند. این لوله ها در برابر خوردگی شیمیایی مقاومت بالایی دارند. مهم ترین کاربرد لوله کاروگیت دو جداره، استفاده از آن ها در شبکه های آبرسانی  و انتقال فاضلاب می باشد.

به لوله های پلی اتیلن که در انتقال آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند، لوله کاروگیت فاضلابی گفته می شود. ساختاری حلقوی لوله کاروگیت فاضلابی موجب استحکام بیشتر این لوله ها می شود. علاوه بر خطوط انتقال فاضلاب، از این لوله ها برای هدایت آب ها و رواناب های سطحی معبر شهری به لوله های اصلی فاضلاب نیز استفاده می شود.

خصوصیات و ویژگی های لوله کاروگیت:

اکثر لوله های کاروگیت فاضلابی به صورت دفنی نصب می شوند؛ در نتیجه اولین و مهم ترین خصوصیتی که باید داشته باشند، توانایی تحمل فشار لایه های خاک و مقاومت خوب در برابر تنش و ارتعاشات زمین می باشد.

لوله کاروگیت فاضلابی ماهیت غذایی ندارد، بنابراین از حمله باکتری ها و قارچ ها در امان می باشد. علاوه بر این، یک نوع ماده افزودنی ضد جوندگان به ماده اولیه تهیه این لوله ها افزوده می شود که موجب می شود لوله کاروگیت فاضلابی در برابر نفوذ موش ها و سایر موجودات جونده محافظت شود.

در برخی از موارد، نصب لوله کاروگیت فاضلابی به صورت روکار اجرا می شود. برای افزایش ماندگاری و دوام آن ها، لوله ها باید در برابر اشعه مضر خورشید مقاوم باشند. مستربچ های آنتی یو وی، به پلی اتیلن اضافه می شوند و به لوله کاروگیت خاصیت آنتی UV می بخشند.

لوله های کاروگیت فاضلابی وزن سبک دارند و عملیات حمل و نقل، نصب و راه اندازی آن ها با سهولت انجام می شود. به دلیل تمام خواص ارزشمند این سری از لوله های پلی اتیلن، استفاده از آن ها در صنایع مختلف رواج پیدا کرده است.

ویژگی های اصلی لوله کاروگیت چیست؟

  • نصب به صورت دفنی در شبکه های انتقال فاضلاب
  • انعطاف پذیری بالا
  • توانایی تحمل گرما و سرمای زیاد
  • مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی
  • وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان
  • مقاومت زیاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  • جوشکاری آسان قطعات لوله
  • دوام و طول عمر بالا (در حدود 50 سال)

لیست قیمت لوله کاروگیت:

قیمت لوله کاروگیت 160 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 200 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 250 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 315 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 400 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 500 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 600 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 700 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 800 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 900 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 1000 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 1200 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 1400 میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت 1600 میلیمتر

تمام انواع لوله کاروگیت مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. لوله کاروگیت فاضلابی در اندازه های 110 تا 3000 میلیمتر در فشار کاری 16 الی 64 کیلو نیوتن ساخته می شوند. قیمت لوله کاروگیت بر حسب واحد وزن لوله تعیین می گردد. طول شاخه لوله، قطر و وزن لوله کاروگیت در قیمت آن ها نقش اساسی دارد. هر چه لوله کاروگیت  از مواد مرغوب تر و تحت شرایط بهینه تولید شده باشد، قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

برای قیمت روز لوله کاروگیت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.