قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ 2019-09-28T10:59:46+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 8 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ 16 بار

شبکه های آبرسانی در شهرهای کوچک، جزء اصلی ترین تأسیسات هر منطقه به شمار می رود. عملیان نصب و راه اندازی این شبکه ها کاری بسیار دقیق و در عین حال آسان می باشد. در قدیم از لوله های بتنی و فلزی در این تأسیسات استفاده می شد؛ اما با گذشت زمان، معایب این لوله ها برای افراد مشخص شد و مهندسان تصمیم گرفتند لوله های مناسبی را برای جایگزینی آن ها انتخاب کنند.

با ظهور مواد پلیمری بخصوص مواد پلی اتیلن، لوله های پلی اتیلنی تولید شدند؛ دوام و استحکام فوق العاده ای که این لوله ها داشتند موجب شد مهندسان در تمام شبکه های آبرسانی از این لوله ها استفاده کنند. لوله های پلی اتیلنی در ابعاد و اندازه های مختلف در سیستم آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از انواع لوله هایی که با هدف انتقال آب به شهرها، روستاها و زمین های کشاورزی به کار می روند، لوله پلی اتیلن 8 اینچ می باشد. این لوله نیز مانند سایر لوله های پلی اتیلنی در برابر عوامل خورنده و مخرب، پایدار است. در نصب لوله پلی اتیلن 8 اینچ به صورت دفنی، این لوله می تواند فشار لایه های بالایی خاک را تحمل کند.

فاضلاب ها حاوی باکتری ها و میکروارگانیسم ها هستند، بنابراین در صورت استفاده از لوله پلی اتیلن 8 اینچ برای انتقال فاضلاب خانگی و صنعتی، باکتری ها در دیواره داخلی لوله رشد نمی کنند و هیچ رسوبی در دیواره ایجاد نمی شود.

لوله پلی اتیلن 8 اینچ

لوله های پلی اتیلن، دسته ای از لوله های صنعتی هستند که از مواد اولیه پلی اتیلن در گریدهای تجاری PE80 و PE100  تولید می شوند. این سری از لوله های پلاستیکی در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد هر یک از انواع لوله پلی اتیلن با ابعاد و سایز لوله ها متناسب است. مشخصات فنی لوله پلی اتیلن تعیین کننده شرایط نصب آن خواهد بود.

لوله پلی اتیلن 8 اینچ یکی از پرکاربردترین لوله های پلی اتیلن است. از این لوله ها در بسیاری از صنایع برای انتقال سیالاتی نظیر مواد شیمیایی، مشتقات نفتی، آب و فاضلاب و گازها استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن 8 اینچ به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی مانند مقاومت و انعطاف پذیری بالا، خاصیت ضد خورندگی، مقاومت در برابر رشد جلبک و قارچ بر روی دیواره داخلی و خارجی لوله، وزن سبک، قیمت ارزان آن ها و ….، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است.

لوله پلی اتیلن 8 اینچ تک جداره قابلیت استفاده در فشارهای 2 تا 10 بار را دارد. دسته از این لوله ها با نام لوله های تحت فشار مورد استفاده قرار می گیرند و اغلب برای انتقال هوای فشرده تا فشار 40 بار هم می توان از آن ها استفاده نمود.

مواد پلی اتیلن اولیه که برای تولید لوله پلی اتیلن 8 اینچ تک جداره به کار می روند، از نوع PE80 و یا PE100 هستند. حداکثر دمای سیالی که از دورن لوله پلی اتیلن 8 اینچ عبور می کند برابر 70 درجه سانتی گراد تخمین زده شده است.

مهم ترین کاربرد لوله پلی اتیلن 8 اینچ، استفاده در شبکه های آبرسانی شهری و روستایی در حجم کم و همچنین نصب در شبکه های آبیاری و زهکشی کشاورزی است. با استفاده از این لوله ها می توان هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد و عوامل صرفه جویی در مصرف آب را نیز فرآهم کرد.

 

قابلیت های یک لوله و وزن آن، تعیین کننده قیمت لوله پلی اتیلن 8 اینچ می باشد. لوله های پلی اتیلن انعطاف پذیری بالایی دارند، بنابراین به راحتی می توان آن ها را به صورت کلاف درآورد. در پروژه های آبرسانی که لوله کشی باید در مسیرهای طولانی انجام شود، انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن 8 اینچ نقش مهمی برای طرح ایفا می کند. در مسیرهای پرپیچ و خم می توان به راحتی از این لوله ها استفاده نمود.

برای دریافت قیمت انواع محصولات لوله و اتصالات پلی اتیلن و خرید لوله پلی اتیلن 8 اینچ می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.