قیمت لوله پلی اتیلن 75

/قیمت لوله پلی اتیلن 75
قیمت لوله پلی اتیلن 75 2019-08-29T11:47:01+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر 

قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر 16 بار

لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه PE100 و PE80 ساخته می شوند. خلوص مواد پلیمری در ترکیب اولیه لوله های پلی اتیلن بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 75 تأثیر خواهد داشت. خالص بودن مواد اولیه تهیه لوله پلی اتیلن بستگی به درصد پلی اتیلن موجود در آن ترکیب دارد؛ برخی از لوله های پلی اتیلن از نوع درجه 2 یا 3 هستند. در ساخت این دسته از لوله ها از مواد ناخالص پلی اتیلن استفاده می شود.

یکی از لوله های پلی اتیلن که در بسیاری صنایع در خطوط لوله کشی نصب می شوند، لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر است. این لوله ها به واسطه داشتن خصوصیات بسیار عالی خود مورد توجه بسیاری از مهندسان واقع شده اند. از این لوله برای غلاف کابل های برق یا فیبر نوری می توان استفاده کرد.

از دیگر کاربردهای لوله پلی اتیلن سایز 75 می توان به مواردی نظیر نصب در خطوط آبرسانی، انشعاب گیری از لوله های اصلی آب و فاضلاب، انتقال مواد شیمیایی در حجم های پایین، سیستم های آبیاری کشاورزی و جمع آوری آب های سطحی اشاره نمود.

مزیت های لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر عبارتند از: قیمت پایین، مقاومت و استحکام بالا، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و محیط اسیدی فاضلاب ها، عدم ترک خوردگی، عدم نشتی در محل اتصال، وزن سبک و حمل و نقل آسان، پایداری حرارتی و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید.

لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته می شوند؛ مواد اولیه پلی اتیلن نیز در پالایشگاه ها تولید می شوند؛ بنابراین می توان گفت قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر هر روزه در حال تغییر می باشد، چرا که قیمت مواد اولیه در هر روز متفاوت است. همه صنایع به عنوان مصرف کنندگان لوله پلی اتیلن باید از قیمت های متغیر این لوله ها در هر زمان آگاهی کافی داشته باشند.

لوله پلی اتیلن سایز 75

یکی از انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی، لوله پلی اتیلن سایز 75  است. سایز این لوله در مقایسه با سایر لوله های پلی اتیلن آبرسانی، کوچکتر است؛ از این لوله برای انتقال حجم کمی از آب با فشار معمولی استفاده می شود. دوام و انعطاف پذیری بالای این لوله ها موجب شده است به راحتی بتوان در مسیرهای ناهموار آن ها را نصب نمود.

لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر جزو لوله های تک جداره پلی اتیلن می باشد. انواع لوله پلی اتیلن تک جداره از مواد اولیه پلی اتیلن مرغوب با گرید PE80 و PE100 ساخته می شوند. خواص منحصر به فرد این مواد باعث ایجاد خواص بسیار عالی در لوله و اتصالات پلی اتیلنی خواهد شد.

نصب لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر در شبکه های آبرسانی شهری، روستایی و استفاده در بخش کشاورزی به دو شکل سطحی در روی زمین و دفنی (زیرزمینی) انجام می شود. دیواره این لوله ها به قدر کافی در برابر فشارهای بیرونی مقاوم هستند، بنابراین در اثر تغییرات ناشی از جریان سیال داخل لوله، گرما یا سرمای زیاد، کشش و خمش، همچنان پایداری خود را حفظ می کنند.

از لوله پلی اتیلن سایز 75 میلیمتر علاوه بر نصب در شبکه های آبرسانی، در صنایع تولید مواد شیمیایی، محافظ کابل برق، انتقال فاضلاب در حجم کم، انتقال گاز (برای انتقال گاز توسط این لوله ها، فشار استاندارد باید برای لوله اِعمال شود) و سیستم های زهکشی و آبیاری کشاورزی استفاده می شود. مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر در صنایع را می توان به صورت زیر بیان نمود:

  • مقاومت بسیار عالی در برابر فشارهای بالا
  • عدم رشد باکتری ها بر روی دیواره لوله
  • عدم ایجاد رسوب
  • قابلیت کاربرد در فشارهای مختلف
  • مقرون به صرفه اقتصادی
  • وزن سبک و حمل و نقل آسان
  • سهولت در جوشکاری لوله و عدم ایجاد نشتی در محل اتصال
  • ضریب اصطکاک کم در طول لوله
  • عدم خوردگی و ترک در برابر عوامل مخرب بیرونی

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر می توانیدد با کارشناسان گروه صنعتی ایران پایپ تماس بگیرید.