قیمت لوله پلی اتیلن 630 ( 24 اینچ )

/قیمت لوله پلی اتیلن 630 ( 24 اینچ )
قیمت لوله پلی اتیلن 630 ( 24 اینچ ) 2019-08-29T12:26:03+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر 16 بار

سال های زیادی است که استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنعت گسترش پیدا کرده است. یکی از این لوله های پرکاربرد، لوله پلی اتیلن 600 میلیمتر می باشد. لوله های پلی اتیلن ویژگی های بسیار ارزشمندی دارند، از این جهت است که مورد توجه بسیاری از مدیران و پیمانکاران قرار گرفته اند.

لوله های پلی اتیلن با توجه به نوع کاربری و مشخصات فنی که دارند، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. یکی از کاربردهای لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر، استفاده از آن ها در سیستم های آبرسانی و شبکه های انتقال فاضلاب می باشد.

انواع لوله های پلی اتیلن که در شبکه های انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند، به دو نوع لوله های پلی اتیلن تک جداره و لوله پلی اتیلن دو جداره تقسیم بندی می شوند.

لوله های پلی اتیلن تک جداره که برای انتقال فاضلاب به کار می روند، از یک لایه تشکیل شده اند و معمولاً در مواردی به کار می روند که هدف، انتقال حجم بسیار اندکی از مایعات فاضلابی باشد. لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر دوجداره، بیشتر در سیستم های جمع آوری فاضلاب خانگی و در مسیرهایی با طول متفاوت نصب می شوند.

نصب اکثر لوله های پلی اتیلن فاضلابی به صورت دفنی در زیر زمین انجام می شود. لوله پلی اتیلن 600 میلیمتر فاضلابی به خوبی می تواند برای دفن در زیر زمین به کار رود؛ این لوله ها به خوبی می تواند فشار ناشی از لایه های خاک را تحمل کرده و در برابر تغییرات جریان سیال عبوری از داخلی لوله، پایدار مانده و شکل اولیه خود را حفظ کند.

لوله پلی اتیلن سایز 600

لوله هایی که در قدیم در شبکه های آبرسانی یا انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می گرفتند اغلب از جنس فلزات یا سیمان ساخته شده بودند؛ به مروز زمان دیواره این لوله ها تحت تأثیر محیط شیمیایی فاضلاب و یا فشار آب داخل لوله دچار تغییرات جدی می شدند؛ این تغییرات موجب تخریب بخشی از لوله می شد و در نهایت نیاز بود که خط لوله برای تعمیرات بسته شود؛ که البته هزینه های زیادی نیز به همراه داشت.

با ورود انواع لوله پلی اتیلن به این بازار، شبکه های لوله کشی آب و فاضلاب بسیار متحول گشت و خواص ارزشمند آن ها برای صنایع مشخص شد، به صورتی که در حال حاضر بیش از 90 درصد از لوله های آب و فاضلاب از جنس پلی اتیلن هستند.

لوله های پلی اتیلن در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار وجود دارند. هر کدام از انواع لوله برای کاربرد خاصی طراحی شده اند. یکی از مهم ترین لوله های پلی اتیلن که به ویژه برای سیستم های آبرسانی مورد توجه قرار گرفته اند، لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر می باشند.

یکی از کاربردهای لوله پلی اتیلن سایز 630 میلیمتر، استفاده از آن در بخش کشاورزی است. با نصب این لوله ها در زمین های کشاورزی، راندمان آبیاری محصولات افزایش می یابد و علاوه بر اینکه موجب صرفه جویی در مصرف آب شده، باعث کشت محصولات مرغوب خواهد شد.

انواع لوله پلی اتیلن مخصوص آبرسانی معمولاً یک نوار آبی رنگ بر روی دیواره خود دارند که موجب تمایز آن ها از سایر لوله های پلی اتیلنی با کاربرد متفاوت می شود. مهم ترین مزایای لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر عبارتند از:

 • مقاومت و استحکام بالا
 • عدم نشتی از محل اتصال لوله ها
 • جوشکاری آسان
 • عدم ایجاد رسوب در دیواره
 • مقاوم در محیط اسیدی فاضلاب
 • قابلیت نصب در مناطق بسیار گرم و بسیار سرد
 • وزن سبک و قیمت مناسب
 • عدم نیاز به تجهیزات پیچیده برای نصب و راه اندازی
 • قابلیت نصب به دو روش سطحی و دفنی
 • مقاومت در برابر تنش های مکانیکی محیطی
 • طول عمر بالا

قابلیت ها و مشخصات فنی، به طور مستقیم بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 24 اینچ  اثر دارد. گروه صنعتی ایران پایپ با به کارگیری متخصصان مجرب، بهترین لوله های پلی اتیلنی را به بازار عرضه می کند. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 600 میلیمتر می توانید با این مجموعه در تماس باشید.