قیمت لوله پلی اتیلن 63

/قیمت لوله پلی اتیلن 63
قیمت لوله پلی اتیلن 63 2019-08-29T11:43:21+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر 16 بار

انواع لوله پلی اتیلن از مواد پلیمری ساخته می شوند؛ ساختار ویژه مواد پلیمری باعث ایجاد خواص بسیار مناسب در این لوله ها می شود. لوله های پلی اتیلن در سایزهای مختلف تولید می شوند. هر دسته از این لوله ها برای مصارف خاصی مناسب هستند.

لوله پلی اتیلن سایز 63 میلیمتر یکی از انواع لوله های پلی اتیلنی پرکاربرد در صنایع است. این لوله از جنس پلاستیک انعطاف پذیر می باشد؛ همین خاصیت موجب شده است این لوله ها برای کاربردهایی که انعطاف پذیری لوله در آن اهمیت زیادی دارد مناسب باشند؛ اهمیت لوله پلی اتیلن 63 میلی متر در حالتی بیشتر مشخص می شود که استفاده و نصب لوله های فلزی مقدور نباشد.

مواد اولیه پلی اتیلن که برای ساخت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر به کار می روند، در گرید های مختلفی موجود هستند. عمده ترین مصارف لوله پلی اتیلن 63 میلی متر، استفاده از این لوله ها در شبکه های آبرسانی و گازرسانی است؛ از این لوله ها به عنوان محافظ کابل برق و فیبرهای نوری نیز استفاده می شود.

عوامل متعددی بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر اثر دارند؛ طول کلاف لوله پلی اتیلن، وزن لوله و ابعاد آن به طور مستقیم با قیمت این لوله ها در ارتباط است. صنایع بزرگ و کوچک که در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر فعالیت دارند، نقش جزئی در تعیین نرخ خرید و فروش لوله پلی اتیلن ایفا می کنند.

از لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر می توان در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد. این لوله ها دوام و طول عمر بالایی دارند و اگر به صورت دفنی در زیر خاک نصب شوند، تا مدت زمان  های طولانی می توانند پایداری خود را حفظ کنند.

انتقال آب و یا هر سیال دیگری با راندمان بالا توسط لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر انجام می گیرد. این لوله پلی اتیلن هرگز دچار نشتی، ترک و یا شکستگی نخواهد شد. استحکام بالای این لوله ها موجب شده است در تمام شرایط بتوانند خواص خود را حفظ نمایند. لوله پلی اتیلن 63 میلی متر وزن سبکی دارد و عملیات حمل و نقل و نصب آن ها به سهولت قابل انجام است. این لوله ها مقاومت شیمیایی بالایی دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

لوله پلی اتیلن سایز 63

لوله های پلی اتیلن در ابعاد و اندازه های مختلف از مواد پلی اتیلن PE100 و PE80 ساخته می شوند. از این لوله ها در صنایع زیادی برای نصب در شبکه های لوله کشی استفاده می شود. یکی از انواع لوله پلی اتیلن پرکاربرد، لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر است.

از لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر برای انتقال آب، مواد شیمیایی، سیالات گازی، هوای فشرده و جریان آب خنک کننده در تأسیسات مهم استفاده می شود. این لوله ها قابلیت نصب سطحی و دفنی به صورت زیر زمینی را دارند. لوله پلی اتیلن 63 میلی متر را می توان در دسته لوله های پلی اتیلن تک جداره طبقه بندی کرد.

یکی از موارد مهم که باید در مورد لوله های پلی اتیلن تک جداره به آن توجه کرد، ضریب اطمینان لوله است. ضریب اطمینان لوله معیاری از تحمل لوله در برابر فشارهای زیاد است. ضریب اطمینان، آستانه فشار بر لوله پلی اتیلن تک جداره را مشخص می کند. به طور معمول، ضریب اطمینان برای لوله های تک جداره باید بین 25/1 تا 2 باشد.

برای اتصال دو لوله پلی اتیلن سایز 63 به یکدیگر برای نصب در پروژه های مختلف باید از روش های مرسوم جوش لوله پلی اتیلن استفاده شود. این لوله ها مانند لوله های پی وی سی نیستند که برای اتصال آن ها به چسب مخصوص نیاز باشد؛ استفاده از روش جوشکاری و اتصالات پلی اتیلنی متنوع برای متصل کردن این نوع لوله ها توصیه می شود.

ويژگی های منحصر به فرد لوله پلی اتیلن 63 میلی متر نسب به انواع ديگر لوله با جنس های مختلف موجب شده است از این لوله ها در شبکه های انتقال و توزیع آب به طور گسترده استفاده شود. مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر را می توان به صورت زیر بیان نمود:

  • انعطاف پذیری بالا
  • مقاومت زیاد در برابر فشارهای مکانیکی
  • بهداشتی و عدم سمی بودن مواد اولیه
  • دوام و طول عمر بالا
  • وزن سبک، حمل و نقل آسان و هزینه پایین
  • قابلیت بازیافت
  • رسانایی حرارتی کم
  • عدم خوردگی و زنگ زدگی در محیط های شیمیایی، اسیدی و خورنده

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر می توانید با مجموعه ایران پایپ تماس حاصل کنید.