قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ 2019-09-28T10:54:03+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 6 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ 16 بار

از زمانی که استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنایع رواج پیدا کرد بیش از نیم قرن گذشته است. در طول این سال ها این لوله های پلیمری در آبرسانی، انتقال فاضلاب، شبکه های آبیاری کشاورزی، انتقال گاز و مواد شیمیایی و … به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند. لوله پلی اتیلن 6 اینچ از مواد پلی اتیلن با چگال بالا (HDPE / PE100) ساخته می شوند.

به طور کلی لوله های پلی اتیلن به دو دسته لوله های تک جداره و دو جداره تقسیم بندی می شوند. لوله هایی که در هر کدام از این دو دسته قرار می گیرند، خواص مخصوص به خود را دارند. یکی از انواع لوله های پرکاربرد پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن 6 اینچ می باشد. از این لوله ها در شبکه های آبرسانی کشاورزی، شهری و روستایی استفاده می شود.

نصب لوله پلی اتیلن در خط لوله انتقال فاضلاب منجر به دفع بهداشتی آن می شود. تمام لوله های پلی اتیلن از محل دفع تا تصفیه خانه به صورت زیرزمینی نصب می شوند و به دلیل استحکام بالا در برابر فشار لایه های بالایی خاک، مایع فاضلاب از داخل لوله به بیرون نشت پیدا نمی کند.

لوله پلی اتیلن 6 اینچ را می توان به دو صورت سطحی و دفنی (زیرزمینی) نصب نمود. برای اتصال دو لوله پلی اتیلن 6 اینچ به یکدیگر از اتصالات جوشی، پیچی و روش جوشکاری پلی اتیلن استفاده می شود. محل جوش در این لوله ها دچار نشتی نخواهد شد.

لوله پلی اتیلن 6 اینچ

همان طور که می دانید سیستم های قدیمی لوله کشی که در حدود 70 سال قبل در تأسیسات نصب می شدند، اکثراً از جنس لوله های سیمانی و فلزی بودند. به مرور زمان معایب این لوله ها برای صنایع مشخص شد، به طوری که بزرگ ترین مشکل این لوله ها خوردگی و شکست بود. به تدریج مواد پلیمری وارد بازار شدند و لوله های پلی اتیلن جای خود را در این بازار پیدا نمودند.

لوله های پلی اتیلن در مدل ها و سایزهای مختلف تولید می شوند و هر کدام از آن ها برای کاربرد ویژه ای مناسب هستند. لوله های پلی اتیلن را از نظر ابعاد به طور کلی می توان به سه دسته اصلی لوله های با قطر کم، لوله های قطر متوسط و لوله های قطر بزرگ تقسیم بندی نمود.

لوله پلی اتیلن 6 اینچ جزو لوله های پلی اتیلنی با قطر متوسط محسوب می شود. عمده ترین کاربرد این لوله ها استفاده در صنعت آبرسانی، صنایع شیمیایی و انتقال گاز است. البته از لوله پلی اتیلن 6 اینچ در برخی از پروژه های برق و مخابرات به عنوان پوشش و محافظ کابل فشار قوی و یا فیبرهای نوری استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن 6 اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته می شوند و به همین دلیل از وزن سبک و استحکام فوق العاده ای برخوردار می باشند. مواد پلی اتیلن HDPE موجب شده است بسیاری از هزینه ها نظیر خرید، حمل و نقل، نصب، تعمیرات و نگهداری لوله پلی اتیلن 6 اینچ کاهش یابد.

دوام و طول عمر بالا یکی دیگر از مزیت های مهم لوله پلی اتیلن 6 اینچ است. از این لوله ها می توان برای نصب در شبکه های آبرسانی کشاورزی و آبیاری قطره ای محصولات باغی و گلخانه ای استفاده کرد.

لوله پلی اتیلن 6 اینچ را می توان هم به صورت سطحی و هم به شکل دفنی در زیر خاک نصب کرد. بهترین روش اتصال دو لوله پلی اتیلن 6 اینچ به یکدیگر، استفاده از دستگاه های جوشکاری پلی اتیلن است.

مزایای لوله پلی اتیلن 6 اینچ نظیر عدم خوردگی، عدم ایجاد رسوب در دیواره لوله، طول عمر بالا، قیمت کم، وزن سبک، جوش آسان و مقاومت حرارتی زیاد، موجب شده است از این لوله ها در تأسیسات صنعتی برای انتقال سیالات استفاده شود.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ، شرایط سفارش و خرید لوله پلی اتیلن 6 اینچ و انواع لوله های صنعتی با گروه ایران پایپ تماس بگیرید.