قیمت لوله پلی اتیلن 500 ( 20 اینچ )

/قیمت لوله پلی اتیلن 500 ( 20 اینچ )
قیمت لوله پلی اتیلن 500 ( 20 اینچ ) 2019-08-29T12:21:37+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر 16 بار

لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر از مواد اولیه پلی اتیلن با چگالی بالا با گرید تجاری PE80 و PE100 ساخته می شوند. به طور کلی لوله های پلی اتیلن به دو دسته لوله های تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند.

لوله های پلی اتیلن تک جداره در قطرهای کوچک تر تولید می شوند و برای کاربردهای ساده تر مناسب هستند؛ این دسته از لوله ها بیشتر برای انتقال آب و زهکشی در کشاورزی، محافظت از کابل های برق و مخابرات و آبیاری محصولات کشاورزی و گلخانه ای به کار می روند. لوله های پلی اتیلن دوجداره با نام لوله کاروگیت و لوله های اسپیرال شناخته می شوند و اکثراً برای شبکه های لوله کشی کوچک و بزرگ انتقال دهنده آب و فاضلاب مناسب هستند.

همان طور که می دانید فاضلاب ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند؛ فاضلاب سطحی (رواناب های شهری ناشی از بارندگی و طغیان آب معابر)، فاضلاب خانگی و فاضلاب صنعتی. این فاضلاب ها دارای ماهیت اسیدی هستند؛ از طرفی دیگر، فاضلاب اوی میکروارگانیسم های مضر و فلزات سمی و آلاینده (فاضلاب صنعتی) می باشند. نصب لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر در شبکه های فاضلابی، گزینه بسیار مناسبی است و امروزه استفاده از این لوله ها بسیار مرسوم می باشند.

لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر در شاخه های 2 و 12 متری تولید می شود. نکته بسیار مهم در مورد قیمت لوله پلی اتیلن 20 اینچ ، نوع کاربری، وزن لوله و فشار اسمی آن است. قطر و ابعاد لوله پلی اتیلنی یکی دیگر از موارد تأثیرگذار بر قیمت این لوله ها می باشد.

برای ارزیابی قیمت لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر  باید به مواردی مانند فشار اسمی، دبی خروجی، مقاومت حلقوی، سختی و استحکام لوله و همچنین ضخامت آن دقت نمود.

لوله پلی اتیلن سایز 500

با پیدایش مواد پلیمری جدید برای ساخت انواع لوله و اتصالات پلیمری، جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی به بازار معرفی شد. پلی اتیلن ها مواد اولیه پلیمری بودند که سال ها قبل از آن ها برای ساخت لوله های پلی اتیلن با خواص ویژه استفاده شد. دوام و طول عمر بالا از بزرگ ترین مزیت های این لوله ها به شمار می آمد.

به مرور زمان استفاده از لوله های فلزی و سیمانی در تأسیسات ساختمانی منسوخ شد و به تدریج لوله های پلی اتیلنی در ابعاد و انواع مختلف مورد استفاده قرار گرفتند. یکی از این لوله های پرمصرف در شبکه های لوله کشی شهری و روستایی، لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر نام دارد.

از لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر برای نصب در شبکه های انتقال آب و فاضلاب، انتقال مایعات صنعتی نظیر مواد شیمیایی، نفتی و گازها، شبکه های گازرسانی، سیستم زهکشی کشاورزی، آبیاری محصولات زراعی و گلخانه ها، شبکه های انتقال کابل برق فشار قوی و … استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن سایز 500 میلیمتر در کارخانه از مواد اولیه پلی اتیلن با گریدهای PE100 و PE80 تهیه می شوند. کیفیت لوله هایی که از مواد PE100 ساخته می شوند، به مراتب بالاتر است. PE100 باعث ایجاد خواص منحصر به فردی مانند مقاومت در برابر فشار زیاد، عدم شکست و ترک خوردگی و پایداری حرارتی در لوله پلی اتیلن می شود.

لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر را به دو روش سطحی و دفنی می توان در شبکه های ساختمانی نصب نمود. وزن سبک این لوله ها موجب سهولت حمل و نقل و جوشکاری آن ها می شود. برای اتصال دو لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر به یکدیگر نیازی به تجهیزات پیچیده ای نیاز نیست و با کمترین اتصالات جانبی می توان آن ها را به هم متصل نمود.

از مزایای لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر می توان به مواردی نظیر مقاومت در برابر ذرات ساینده، عدم خوردگی شیمیایی، عدم رسوب گیری در دیواره، قابلیت انشعاب گیری، قیمت مناسب و طیف وسیع کاربرد اشاره کرد.

بهترین شیوه برای اتصال دو لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر به یکدیگر استفاده از روش بات فیوژن است. در این روش، محل اتصال هرگز دچار نشتی نخواهد شد. این لوله ها در برابر تنش های فیزیکی محیط بسیار مقاوم هستند.

گروه صنعتی ایران پایپ تأمین کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن سایز 500 می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.