قیمت لوله پلی اتیلن 50

/قیمت لوله پلی اتیلن 50
قیمت لوله پلی اتیلن 50 2019-08-29T11:40:06+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر 16 بار

لوله پلی اتیلن سایز 50 دسته ای از لوله های پلی اتیلن است که در شبکه های انتقال آب مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های منحصر به فرد لوله های پلی اتیلن 50 میلی متر باعث شده است این لوله ها مورد توجه مدیران صنایع در سراسر جهان قرار بگیرند. از طرف دیگر، این لوله ها دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و فشار زیاد هستند و به همین خاطر کاربرد وسیعی در صنایع آب و فاضلاب دارند.

لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر در تمام صنایع، ساختمان ها و پروژه ها کاربرد دارند. این لوله ها به عنوان مسیر عبور سیم ها و کابل های برق و مخابراتی و همچنین فیبرهای نوری مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی دیگر از موارد استفاده لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر، نصب در مسیر انتقال مواد شیمیایی در صنایع نفت و پتروشیمی می باشد. تمام موادی که در این صنایع تولید می شوند ماهیت اسیدی و یا شیمیایی بسیار قوی دارند و از این جهت لوله هایی باید برای انتقال این مواد به کار روند که در این محیط ها تخریب نشوند.

اصلی ترین کاربرد لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر استفاده در صنعت آب و فاضلاب می باشد. برای انتقال آب و فاضلاب در شبکه های شهری و روستایی، از لوله های پلی اتیلن با قطرهای مختلف استفاده می شود. لوله پلی اتیلن سایز 50 میلیمتر نیز یکی از انواع لوله آبرسانی محسوب می شود.

مقاومت در برابر عوامل شیمیایی، مقاومت در برابر ضربه، سایش و خمش، انعطاف پذیری بالا، عدم خوردگی و زنگ زدگی، قابلیت جوش و اتصال آسان، حمل و نقل و جابه جایی آسان، مقاومت در برابر تجزیه، فسادپذیری و رشد میکروارگانیسم ها از مهم ترین مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن 50 میلی متر می باشد.

لوله پلی اتیلن سایز 50

لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر دسته ای از لوله های پلیمری هستند که در فشارهای کاری مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. ویژگی های منحصر به فرد انواع لوله های پلی اتیلن موجب شده است که کاربرد آن ها در مقایسه با سایر لوله های صنعتی رشد بیشتری داشته باشد. لوله پلی اتیلن 50 میلی متر از مواد پلیمری PE100 تهیه می شوند.

دوام و طول عمر بالای لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر موجب شده است متخصصان زیادی در سراسر جهان برای کاربردهای انتقال آب، گاز، مواد شیمیایی و سیستم های آبیاری تحت فشار از آن ها استفاده کنند. لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر، یک لوله تک جداره محسوب می شود و به دلیل قطر کم و انعطاف پذیری بالایی که دارد می توان آن را به صورت کلاف درآورد.

یکی دیگر از کاربردهای این لوله ها استفاده گسترده از آن ها در شبکه های آبیاری کشاورزی است. آبیاری محصولات با لوله پلی اتیلن 50 میلی متر موجب صرفه جویی در مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری خواهد شد.

در روش نصب سطحی یا دفنی لوله پلی اتیلن، این دسته از لوله ها در تمام شرایط خواص خود را حفظ می کنند و  پایدار هستند. مقاومت در برابر خوردگی، ترک، شکستگی، یخ زدگی و رشد باکتری ها از مزایای عالی لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر می باشد.

لوله های پلی اتیلن تک جداره 50 میلیمتری مطابق با استاندارد بین المللی DIN 8074 تولید می شوند. لوله هایی که برای انتقال آب به کار می روند دارای یک نوار آبی رنگ بر روی جداره خارجی خود هستند.

بهترین روش برای اتصال لوله پلی اتیلن 50 میلی متر در محل نصب، به کار بردن اتصالات پیچی است. در موارد خاص و طبق دستور بازرس فنی و مهندسان پروژه می توان از روش جوشکاری برای اتصال این لوله ها استفاده کرد.

تمام انواع لوله پلی اتیلن مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. قیمت لوله پلی اتیلن 50 بر حسب واحد وزن لوله تعیین می گردد. طول شاخه لوله، قطر و وزن لوله در قیمت لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر آن ها نقش اساسی دارد.

برای خرید لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این متریال می توانید با کارشناسان گروه ایران پایپ تماس حاصل فرمایید.