قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ 2019-09-28T10:39:00+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 5 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ 16 بار

لوله های پلی اتیلن به دلیل ویژگی هایی که دارند در صنایع مختلف در تأسیسات و خطوط لوله از آن ها استفاده می شود؛ بیشترین کاربرد لوله های پلی اتیلنی در صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی، گاز و مواد نفتی است. مزیت های ارزشمندی که این لوله ها دارند موجب شده است محبوبیت آن ها روز به روز افزایش یابد.

لوله پلی اتیلن 5 اینچ نیز یکی از لوله های پرمصرف در صنعت آبرسانی است. قطر متوسط این لوله ها باعث می شود در خطوط فرعی لوله آبرسانی و یا یه عنوان انشعابات اصلی با جریان آب کم، مورد استفاده قرار گیرند.

لوله پلی اتیلن 5 اینچ به دلیل عدم ایجاد رسوب در دیواره و عدم خوردگی در محیط های اسیدی، بیش از 60 سال است که مورد توجه صنایع فاضلاب و پتروشیمی قرار دارند. همانطور که می دانید مایع فاضلاب های شهری و روستایی دارای ذرات معلق و ساینده است؛ از طرف دیگر، فاضلاب حاوی باکتری های مضر می باشد که به راحتی می توانند رشد و تکثیر یابند. در چنین محیط به شدت بیوشیمیایی، لوله های پلی اتیلن به خوبی می توانند خواص خود را حفظ نمایند.

یکی از کاربردهای مهم لوله پلی اتیلن 5 اینچ، استفاده از آن در پروژه های جمع آوری آب های سطحی است. این رواناب ها ممکن است در اثر بارندگی زیاد در معابر عمومی جمع شده باشند و یا در اثر طغیان آب رودخانه ها ایجاد شوند؛ لوله پلی اتیلن 5 اینچ بهترین گزینه برای هدایت حجم آب اضافی به سمت شبکه اصلی فاضلابی است.

لوله پلی اتیلن 5 اینچ

یکی از انواع لوله های پلی اتیلن پرکاربرد در صنعت آب و فاضلاب، لوله پلی اتیلن 5 اینچ است. این دسته از لوله ها نیز مانند سایر انواع لوله پلیمری، از گرانول های پلی اتیلن مرغوب با گرید PE100 و PE80 تهیه می شوند. لوله پلی اتیلن 5 اینچ، انعطاف پذیر و بادوام است و در شبکه های انتقال آب و فاضلاب به کار می رود.

کاربردهای دیگر لوله پلی اتیلن 5 اینچ عبارتند از: نصب در شبکه های آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی کشاورزی، انتقال فاضلاب شهری و روستایی، جمع آوری آب های سطحی معابر، پوشش محافظ کابل های برق، انتقال گاز و انتقال مواد شیمیایی.

در صورت استفاده از لوله پلی اتیلن 5 اینچ در آبیاری محصولات کشاورزی، راندمان آبیاری افزایش می یابد و موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود و محصولات مرغوب تری به دست می آید. به واسطه عملکرد بسیار عالی این لوله ها در هنگام آبیاری، امکان تأثیر عناصر مغذی و کودها بر گیاه افزایش می یابد.

لوله های پلی اتیلن 5 اینچ دارای دیواره صاف و یکنواختی هستند، بنابراین دچار رسوب گرفتگی نمی شوند و دیواره داخلی لوله ها در اثر عبور سیالات از درون لوله در حالت فشار معمولی و فشار زیاد، ساییده نمی شوند. ترک خوردگی و شکست در لوله پلی اتیلن 5 اینچ اتفاق نمی افتد. این دسته از لوله های پلی اتیلنی در برابر محیط های اسیدی مقاوم هستند؛ به همین علت اگر در خاک هایی که دارای اسیدیته هستند و یا شوری بالا دارند نصب شوند، هیچ اختلالی در عملکرد آن ها رخ نمی دهد.

اتصال لوله پلی اتیلن 5 اینچ در طول های متفاوت به راحتی و با استفاده از روش های مرسوم انجام پذیر است. معمولاً دو سر لوله پلی اتیلن 5 اینچ را به روش جوش لب به لب به یکدیگر متصل می کنند. در مواردی که نیاز باشد می توان از اتصالات پلی اتیلنی برای متصل کردن دو لوله استفاده نمود.

از کاربردهای دیگر این لوله ها می توان به مواردی نظیر نصب در خطوط گازی، روکش کابل برق و لوله های معدن اشاره نمود. خرید لوله پلی اتیلن 5 اینچ تحت تأثیر وزن لوله و ابعاد آن می باشد.

برای دریافت قیمت انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن، قیمت لوله پلی اتیلن 5 اینچ و سایر محصولات پلیمری می توانید با گروه ایران پایپ تماس بگیرید.