قیمت لوله پلی اتیلن 400 ( 16 اینچ )

/قیمت لوله پلی اتیلن 400 ( 16 اینچ )
قیمت لوله پلی اتیلن 400 ( 16 اینچ ) 2019-08-29T12:18:33+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر 16 بار

دفع بهداشتی فاضلاب و انتقال آب در حال حاضر یکی از مهم ترین مسایل مناطق مختلف جهان است. فاضلاب های خانگی، اداری و صنعتی حاوی مقادیر زیادی از باکتری ها، میکروارگانیسم ها و مواد شیمیایی سمی و در برخی موارد خطرناک می باشند که باید به صورت اصولی و بهداشتی از محل زندگی مردم به یک مکان امن منتقل و دفن شوند. بدیهی است برای رسیدن به این هدف به لوله های بسیار قوی و محکم با طول عمر بالا نیازمند هستیم.

یکی از انواع لوله هایی که برای نصب در سیستم های آبرسانی و دفع فاضلاب مناسب هستند، لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر می باشد. این لوله ها از مواد مرغوب پلی اتیلن PE100 تهیه شدند و دوام و مقاومت بسیار خوبی دارند. این لوله ها طبق استانداردهای جهانی و تحت قوانی سختگیرانه ای ساخته می شوند.

لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر را می توان جزو لوله های دوجداره پلی اتیلنی نیز دسته بندی نمود. از این لوله علاوه بر شبکه های آب و فاضلاب شهری می توان در شبکه های برق فشار قوی، مواد شیمیایی و صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع دریایی و بخش معدن استفاده نمود.

لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر دارای دیواره بسیار مقاوم می باشد که می تواند فشار ناشی از عبور سیالات را به خوبی تحمل کند. این لوله ها در برابر محیط اسیدی فاضلاب ها مقاومت خوبی دارند. از لوله پلی اتیلن 16 اینچ یا همان لوله 400 میلیمتر به صورت دفنی برای هدایت آب های سطحی به شبکه های جمع آوری آب و رواناب ها نصب می شوند.

طول مسیر سیستم لوله کشی، ابعاد و ضخامت لوله پلی اتیلن، وزن و قیمت مواد اولیه عواملی هستند که بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر اثر دارند.

لوله پلی اتیلن سایز 400

لوله پلی اتیلن نوعی لوله صنعتی است که از مواد پلیمری ساخته می شود. گرانول های شفاف پلی اتیلن با چگالی بالا یا HDPE با گرید PE100 برای ساخت انواع لوله پلی اتیلن به کار می روند. لوله های صنعتی که از پلی اتیلن PE100 تولید می شوند، استحکام و مقاومت زیادی دارند.

لوله های پلی اتیلنی با قطرهای مختلف در بازار وجود دارند که هر کدام از آن ها برای کاربرد خاصی طراحی شده اند. یکی از لوله های پرکاربرد پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن سایز 400 میلیمتر نام دارد. از این لوله در لوله کشی های بخش کشاورزی، تصفیه خانه ها، انتقال فاضلاب صنایع، انتقال مواد شیمیایی و آبرسانی شهری و روستایی استفاده می شود.

اگر از لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر برای آبیاری محصولات کشاورزی استفاده شود، فشار درون لوله در زمین هایی که شیب ملایم دارند در حدود 4 تا 6 بار تخمین زده شده است؛ اگر لوله ها در مکان هایی نصب شوند که از پمپ یا چاه برای آبرسانی استفاده می شود، فشار کاری لوله پلی اتیلن به مقداری در حدود 10 تا 16 بار خواهد رسید.

علاوه بر انتقال آب و فاضلاب و مایعات صنعتی، از لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر برای نصب در شبکه های گازرسانی نیز استفاده می شود. بهترین روش برای انتقال این نوع لوله ها استفاده از روش الکتروفیوژن و بات فیوژن است. سهولت در جوشکاری و عدم نشتی آب یا گاز از محل جوش، مهم ترین مزیت لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر است.

لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر را به دوو شکل سطحی در روی زمین و یا دفنی در کانال ها (زیرزمینی) نصب می کنند. در نصب لوله پلی اتیلن به روش دفنی، عمق کانال و قطر لوله به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند. برای لوله های بسیار بزرگ لازم است کانال های عظیم حفر شود. بدیهی است عمق کانال برای نصب لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر در حد متوسط خواهد بود؛ نکته مهم در این حالت نصب، محاسبات مربوط به جریان سیال درون لوله و فشار کاری آن می باشد.

عدم خوردگی، شکست و نشتی در محل جوش، قابلیت نصب در محدوده دمایی گسترده، وزن سبک و قیمت مناسب از مهم ترین مزایای لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید این لوله ها می توانید با گروه ایران پایپ تماس حاصل نمایید.

 

گروه صنعتی ایران پایپ، انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن را برای کاربردهای صنعتی به بازار عرضه می کند. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن سایز 400 و قیمت سایر تجهیزات لوله کشی می توانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.