قیمت لوله پلی اتیلن 40

/قیمت لوله پلی اتیلن 40
قیمت لوله پلی اتیلن 40 2019-08-29T11:37:32+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر 16 بار

لوله پلی اتیلن سایز 40  یکی از انواع لوله پلی اتیلن است که برای نصب در شبکه های انتقال آب از آن ها استفاده می شود. در گذشته بیشتر از لوله های فلزی استفاده می شد؛ معایبی که لوله های فلزی داشتند موجب شد کم کم استفاده از این لوله ها منسوخ شود و به تدریج لوله های پلی اتیلنی جایگزین آن ها شوند.

لوله پلی اتیلن در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می شوند. این دسته از لوله های پلیمری از مواد PE80 و PE100 ساخته می شوند. این مواد اولیه باعث پیدایش خصوصیات منحصر به فردی در لوله پلی اتیلنی می شوند. مقاومت مکانیکی بالا، دوام و طول عمر زیاد، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر تنش و کشش و قابلیت تحمل فشارهای کاری بالا از مهم ترین مزایای لوله پلی اتیلن 40 میلیمترمی باشد.

لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر در برابر فشار سیال داخل لوله و یا تغییرات دمایی محیط بیرونی دچار ترک خوردگی و شکست نمی شوند. این لوله ها دوستدار محیط زیست هستند و قابلیت بازیافت شدن را دارند. هزینه کم و سبکی وزن از دیگر خصوصیات اصلی لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر می باشد.

عوامل متعددی بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر تأثیر دارند. نوع مواد اولیه پلیمری، وزن کلاف و طول لوله ها به طور مستقیم بر روی قیمت این لوله ها مؤثر است. برای محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن سایز 40 باید وزن لوله را در قیمت لوله در بازار به ازای هر کیلوگرم ضرب نمود.

با توجه به عوامل بالا، برای خرید موفق یک لوله پلی اتیلن 40 میلی متر توصیه می شود ابتدا نوع کاربری که از لوله پلی اتیلن انتظار دارید به خوبی مشخص شود. یکی از مزایای لوله های پلی اتیلنی مقرون به صرفه بودن آن ها است اما اگر این لوله ها برای نصب در پروژه های انتقال آب به درستی انتخاب نشوند موجب هدر رفتن هزینه ها خواهند شد.

لوله پلی اتیلن سایز 40

لوله های پلی اتیلن محبوب ترین لوله های صنعتی باری انتقال آب و فاضلاب در تمام ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی محسوب می شوند. لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر جزو لوله های پلی اتیلن تک جداره با قطر کوچک هستند. لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر امروزه بیشتر در پروژه های انتقال آب، سیستم های آبیاری تحت فشار، انتقال گاز، مواد شیمیایی و … به کار می روند.

لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر دارای خواص و ویژگی های زیادی است. این لوله ها به خوبی در برابر انواع مواد شیمیایی و خوردگی ناشی از آن پایدار هستند. لوله پلی اتیلن تک جداره بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی می توان آن را به صورت کلاف درآورد. این لوله ها در برابر عوامل مخرب خارجی مانند عوامل ساینده و تنش ها دچار پوسیدگی و ترک خوردگی نمی شوند.

در مواردی که از لوله پلی اتیلن 40 میلی متر در مصارف آبرسانی کشاورزی استفاده می شود و به صورت دفنی و یا سطحی نصب می گردد، دیواره خارجی لوله به هیچ عنوان دچار رسوب گرفتگی نخواهد شد. لوله پلی اتیلن سایز 40 میلیمتر از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه شده اند که موجب مقاومت از لوله ها در برابر رشد باکتری ها در دیواره داخلی آن می شود.

لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر وزن سبکی دارند و حمل و نقل آن ها تا محل نصب به سهولت انجام پذیر است. اتصال این لوله ها به یکدیگر نیز به راحتی و با استفاده از دستگاه جوش پلی اتیلن و یا اتصالات امکان پذیر است.

لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر جزو پرکاربردترین لوله های پلیمری هستند، زیرا به واسطه قطر کم آن ها می توان برای انشعاب گیری خطوط لوله کشی بزرگ از آن ها استفاده نمود. در این حالت حجم مایعی که از داخل آن عبور می کند کم خواهد بود. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.