قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 2019-09-28T10:35:08+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 4 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 16 بار

یکی از انواع لوله پلی اتیلن که در صنایع آب و فاضلاب و شبکه های آبرسانی کشاورزی کاربرد فرآوان دارد، لوله پلی اتیلن 4 اینچ می باشد. این لوله ها در بازار با نام لوله های آبرسانی شناخته شده اند و در موراد خاص نظیر لوله های آبرسانی در سیستم های آتش نشانی یا خنک کننده ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله پلی اتیلن 4 اینچ مطابق با استانداردهای لوله و از مواد پلی اتیلن PE100 تولید می شود. این مواد باعث استحکام لوله های پلی اتیلن می شوند. لوله های پلی اتیلن که برای مصارف آبرسانی به کار می روند، عموماً دارای یک نوار آبی رنگ بر روی دیواره خارجی خود هستند.

دیواره های لوله پلی اتیلن 4 اینچ، صاف و یکنواخت هستند و از جهت برای انتقال مایعاتی که حاوی ذرات معلق جامد و ساینده می باشند، مناسب هستند. این دسته از لوله های پلیمری در فشارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. انعطاف پذیری بالای این لوله ها موجب شده است بتوان آن ها را در مسیرهای ناهموار نیز نصب نمود.

به واسطه ساخت لوله پلی اتیلن 4 اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا، این لوله ها طول عمر بالایی دارند و دچار ترک خوردگی نمی شوند؛ از این جهت است که لوله های پلی اتیلن 4 اینچ که به صورت دفنی نصب می گردند تا مدت زمان های طولانی نیازی به تعمیرات نخواهند داشت.

لوله پلی اتیلن 4 اینچ

امروزه لوله های پلی اتیلن به یکی از محبوب ترین لوله های صنعتی تبدیل شده اند و تقریباً در بیش از 90 درصد تأسیسات ساختمانی به کار می روند. لوله پلی اتیلن 4 اینچ، یک لوله پلی اتیلنی سایز متوسط است و اغلب برای مصارف انتقال آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم های انتقال آب و فاضلاب شامل لوله های اصلی، انشعابات، اتصالات و منهول ها می باشد؛ از این جهت به واسطه پیشرفت مواد پلیمری در صنعت لوله و اتصالات، تمام این تجهیزات از مواد پلیمری ساخته می شوند. خواص و ویژگی های بسیار ارزنده این لول ها موجب شده است راندمان خط لوله افزایش یابد.

عمده ترین کاربرد لوله پلی اتیلن 4 اینچ، نصب در خط لوله آبرسانی شهری و روستایی است. انتقال فاضلاب در حجم کم نیز با استفاده از این لوله ها انجام می گیرد. یکی دیگر از کاربردهای لوله پلی اتیلن 4 اینچ استفاده از آن ها برای جمع آوری رواناب های سطحی در معابر کم جمعیت مانند روستاها و یا محله های کوچک می باشد. نصب در شبکه های آبرسانی کشاورزی، زهکشی و شبکه های گازرسانی، دیگر کاربردهای لوله پلی اتیلن 4 اینچ به شمار می روند.

لوله های پلی اتیلن 4 اینچ دارای ویژگی های ارزشمندی هستند. استحکام، دوام، طول عمر بالا و مقاومت در برابر شرایط محیطی مختلف از برترین امتیازات این لوله ها است. لوله پلی اتیلن 4 اینچ می تواند به خوبی در برابر محیط اسیدی مایعات فاضلابی پایدار بماند. این لوله ها اگر برای سیستم های آبرسانی به صورت سطحی نصب شوند، در برابر اشعه خورشید تخریب نخواهد شد.

لوله های پلی اتیلن 4 اینچ معمولاً برای استفاده در فشارهای کاری تا 20 بار طراحی شده اند. این لوله ها از مواد پلی اتیلن PE100 ساخته می شوند. در مقایسه با لوله های پلی اتیلن با سایز کوچک، لوله پلی اتیلن 4 اینچ در دسته لوله های تحت فشار محسوب می شوند؛ از این لوله ها می توان برای آبیاری تحت فشار ( البته در موارد خاص و با رعایت استاندارد) مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ در مقایسه با لوله های هم نوع خود، بسیار کمتر است و همین امر موجب کاهش هزینه پروژه های مهم می شود. وزن و طول کلاف لوله ها در قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی تأثیر فرآوان دارند.

مقاومت در برابر عوامل مکانیکی مانند فشار و خمش، ارتعاش زمین و تنش ناگهانی و عوامل شیمیایی نظیر محیط های اسیدی و خورنده، از مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن 4 اینچ در شبکه های انتقال آب و فاضلاب هستند.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ  و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید لوله پلی اتیلن 4 اینچ، نحوه سفارش این لوله ها می توانید با شماره های شرکت ایران پایپ تماس بگیرید.