قیمت لوله پلی اتیلن 32

/قیمت لوله پلی اتیلن 32
قیمت لوله پلی اتیلن 32 2019-08-29T11:33:30+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 16 بار

 

اکنون بیش از 50 سال است که استفاده از لوله های فلزی و سیمانی در تأسیسات آبرسانی منسوخ شده است. در حال حاضر انواع لوله های پلاستیکی برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های پلی اتیلنی، لوله های پرکاربرد و محبوبی هستند که در بیش از 90 درصد پروژه های انتقال آب و فاضلاب به کار می روند.

لوله پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن PE100 ساخته می شوند. این مواد موجب استحکام بخشیدن به لوله ها شده و انعطاف پذیری آن ها را افزایش می دهند. در میان تنوع لوله پلی اتیلن در بازار لوله صنعتی،

لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر برای کاربردهای آبرسانی در حجم بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به مسأله صرفه جویی در مصرف آب، استفاده از خطوط لوله کشی که بتواند راه رسیدن به این هدف را کوتاه تر کند، امری ضروری به نظر می رسد. همان طور که می دانید بخش بزرگی از آب مصرفی جامعه در حوزه کشاورزی مصرف می شود. به همین دلیل، ارائه تجهیزاتی که بتواند مصرف آب را به حداقل برساند اهمیت پیدا می کند. لوله های پلی اتیلن گزینه های بسیار مناسبی برای این کاربری هستند.

گرید تجاری ماده اولیه لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر، بر قیمت این لوله ها تأثیر گذار است. این دسته از لوله های پیلی اتیلن برای نصب در فشارهای کاری معمولی طراحی شده اند؛ اما بنابر سفارش مشتریان ممکن است لوله هایی با این سایز وجود داشته باشند که قیمت بالاتری دارند؛ دلیل آن هم میزان فشار کاری مختلف در این لوله ها است.

لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر قابلیت استفاده در فشارهای 4 تا 32 اتمسفر را دارد. معمولاً حجم کمی از آب از این لوله ها عبور می کند. این لوله ها بیشتر برای کاربردههای آبرسانی کشاورزی، آبیاری قطره ای، آبیاری تحت فشار، انشعابات شبکه آبرسانی با حجم متوسط و … به کار می روند.

لوله پلی اتیلن سایز  32

لوله های پلی اتیلن در حال حاضر پرکاربردترین لوله های پلاستیکی در سطح جهان هستند. لوله پلی اتیلن در ابعاد مختلف تولید می شود و هر کدام از این ابعاد برای یک کاربری بخصوص مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی لوله های پلی اتیلن برای نصب در شبکه های آبرسانی، انتقال گاز، مواد شیمیایی و … به کار می روند.

لوله های پلی اتیلن در ابعاد مختلف از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شوند. این مواد باعث ایجاد استحکام و دوام بالا در لوله ها می شود و طول عمر آن ها را افزایش می بخشد.

لوله پلی اتیلن سایز 32 ، یکی از انواع لوله های پلی اتیلن است که اغلب برای کاربردهای آبرسانی و به عنوان عایق کابل برق و مخابرات استفاده می شوند. این دسته از لوله ها برای شرایط فشاری 8 تا 25 بار طراحی شده اند.

لوله پلی اتیلن 32 میلی متر دارای مزیت های زیادی است؛ این نوع از لوله نیز مانند سایر لوله های پلی اتیلنی در برابر ساییدگی و شکست مقاومت بالایی دارد؛ در مواردی که از این لوله ها برای کاربردهای دفنی استفاده می شود، به خوبی می تواند فشار لایه های خاک را تحمل کند.

در مواردی که از لوله پلی اتیلن 32 میلی متر برای نصب در سیستم های آبیاری کشاورزی و یا انشعابات آبرسانی استفاده می شود، خط لوله هرگز دچار رسوب نمی شود. لوله پلی اتیلن سایز 32  جزو باریک ترین لوله های پلی اتیلنی محسوب می شوند و انعطاف پذیری بالایی دارند.

بهترین روش برای نصب دو لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر به یکدیگر، استفاده از جوشکاری لب به لب است. عدم نشتی در محل نصب، یکی دیگر از مزیت های این لوله های پلیمری است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع لوله های پلی اتیلن و قیمت لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر می توانید با کارشناسان گروه ایران پایپ تماس حاصل فرمایید.