قیمت لوله پلی اتیلن 250

/قیمت لوله پلی اتیلن 250
قیمت لوله پلی اتیلن 250 2019-08-29T12:12:31+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر 16 بار

لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر یکی از انواع لوله پلی اتیلن است که در اکثر پروژه های آبیاری و آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. شبکه های انتقال آب آشامیدنی، آب غیرقابل شرب، فاضلاب خانگی و صنعتی، انتقال آب برای سیستم های اطفاء حریق، آبیاری کشاورزی و بسیاری از شبکه های دیگر، امروزه از لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر در تأسیسات خود استفاده می کنند.

برای جلوگیری از نفوذ آب به کابل های برق و مخابرات، برای ایجاد ایمنی و امنیت بیشتر برای کابل های برق و فشارقوی با هدف محافظت از آن ها، از لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر نیز استفاده می شود. البته باید خاطر نشان کرد که قطر این دسته از لوله های پلی اتیلن برای کاربری غلاف کابل برق، کمی بزرگ است اما اگر قرار باشد دسته ای از کابل های فشار قوی از داخل لوله عبور کنند، لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر برای این کار گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر موجب می شود بتوان آن ها را در مسیرهای ناهموار و دارای پیچ و خم زیاد نصب نمود. این لوله ها را معمولاً به صورت دفنی در زیر زمین و به صورت نصب در ترانشه یا کانال های مخصوص این کار به کار می برند.

اتصال آسان و سهولت عملیات جوشکاری لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر باعث تسریع فرآیند نصب شبکه های آبرسانی می شود. از سویی دیگر، این لوله ها موجب کاهش چشم گیر بسیاری از هزینه های اضافی (اجرایی، حمل و نقل، تعمیرات) سیستم ها خواهند شد.

خواص بهینه لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر نظیر مقاومت در برابر حمله جوندگان، عدم رشد میکروارگانیسم ها در دیواره لوله، مقاومت بالا در برابر فشار زیاد و عدم ترک خوردگی و … باعث محبوبیت این لوله ها درصنایع شده است؛ تقاضای زیاد مهندسان برای خرید این لوله ها بر روی قیمت لوله پلی اتیلن 250 میلی متر تأثیر زیادی دارد. قیمت مواد اولیه نیز به طور مستقیم باعث نوسان قیمت این لوله ها خواهد شد.

لوله پلی اتیلن سایز 250

انواع لوله پلی اتیلن تولید شده در کارخانه ها، کاربردهای مختلفی دارند؛ امروزه تمام صنایع، منازل مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری برای راه اندازی شبکه های لوله کشی خود از انواع لوله و اتصالات پلی اتیلنی استفاده می کنند.

مزایا و ویژگی های ارزشمند لوله پلی اتیلن موجب شده است این لوله های پلیمری محبوبیت زیادی در بازار کسب کنند. یکی از این لوله ها، لوله پلی اتیلن سایز 250  است. این لوله سایز متوسطی دارند و از این جهت برای بسیاری از پروژه ها مناسب می باشد.

نصب در سیستم ها آبرسانی شهری و کشاورزی، انتقال مواد شیمیایی در حجم کم، لوله های زهکشی، جمع آوری رواناب سطحی، انتقال گاز و …، مهم ترین موارد مصرف لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر می باشند. از ویژگی های مهم و مزیت های اصلی لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استحکام و طول عمر بالا
 • مقاومت در برابر حرارت بالا و یا سرمای زیاد (عدم یخ زدگی)
 • مقاومت در برابر خمیدگی، ضربه و کشش
 • عدم زنگ زدگی و خوردگی شیمیایی
 • انعطاف پذیری بالا
 • عدم رشد میکروارگانیسم ها بر روی دیواره لوله ها
 • سهولت در اتصال و جوشکاری
 • وزن سبک و حمل آسان
 • قابلیت نصب به صورت سطحی و دفنی
 • تحمل فشار خاک (در صورت نصب به صورت زیر زمینی)
 • گستره وسیع کاربرد

یکی از موارد مصرف لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر، نصب در خطوط انتقال مواد نفتی در حوزه تأسیسات دریایی و زیر آبی است. از این لوله ها برای انتقال نفت خام و گازهای ناشی از آن استفاده می شود.

نکته مهم در مورد این نوع کاربرد این است که میزان حجم سیال (مایع – گاز) باید با قطر لوله متناسب باشد. معمولاً مهندسان قبل از اینکه مجوز راه اندازی خط لوله را صادر کنند، تمام محاسبات مخصوص به عملیات را بررسی می کنند. این لوله در محیط دریایی با وجود املاح و مواد معدنی زیاد، به خوبی عمل می کند.

گروه صنعتی ایران پایپ، تأمین کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن سایز 250 و اطلاع از نحوه خرید این لوله ها می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.