قیمت لوله پلی اتیلن 200

/قیمت لوله پلی اتیلن 200
قیمت لوله پلی اتیلن 200 2019-08-29T12:09:18+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر 16 بار

لوله های پلی اتیلنی کاربردهای متنوعی در صنایع دارند؛ ساخت انواع لوله پلی اتیلنی از مواد اولیه آن تحت استانداردهای این صنعت انجام می گیرد. موادی که برای تهیه این لوله های پلیمری به کار می روند عمدتاً مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) و پلی اتیلن با چگالی پایین (LDPE) می باشند. یکی از لوله های پرکاربرد پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر است.

لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر اغلب برای نصب در شبکه های آبرسانی شهری و روستایی، گازرسانی، شبکه های زهکشی کشاورزی، سیستم های انتقال آب و فاضلاب های صنعتی، سیستم های آبیاری تحت فشار به صورت آبیاری قطره ای و بارانی، پوشش های انواع کابل مخابراتی و برق و… به کار می روند.

لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر مزیت های زیادی دارد؛ امکان اتصال و نصب آسان در روی زمین و ترانشه یا کانال ها، عدم ایجاد نشتی در محل جوش لوله، مقاومت عالی در برابر زمین لرزه و ارتعاشات زمین، مقاومت خوب در برابر اثرات مخرب مواد شیمیایی، پایداری در دماهای بالا و محیز های بسیار سرد، کاهش هزینه ها و … مهم ترین مزایای لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر می باشند.

قابلیت های یک لوله پلی اتیلن، گرید مواد اولیه، قطر و ضخامت لوله، طول کلاف و وزن لوله در قیمت لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر تأثیر دارند. تمام محصولات لوله و اتصالات پلی اتیلن با استفاده از فناوری های نوین دنیا تولید می شوند. این محصولات به نوعی دوستدار محیط زیست هستند؛ لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر دارای استانداردهای محیط زیست است و قابلیت بازیافت دارد.

برای نصب لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر در شبکه های انتقال آب و فاضلاب به صورت دفنی، رعایت استانداردهای حفاری ترانشه ها، اصول خرید مواد و تجهیزات، رعایت موارد فنی و ایمنی جوشکاری و اتصال لوله ها، اجرای دقیق بازرسی های جوش و نصب لوله و در آخر، نظارت بر راه اندازی لوله پلی اتیلن امری ضروری و حیاتی می باشد.

لوله پلی اتیلن سایز 200

همزمان با پیشرفت و گسترش مواد پلیمری و استفاده از آن ها برای تولید انواع متریال مهندسی، تولید و استفاده از لوله های پلیمری نیز در صنایع رواج یافت. مواد پلیمری باعث می شوند خواص ویژه و منحصر به فردی در لوله ها ایجاد شود و لوله ها از نظر کاربری اهمیت زیادی پیدا کنند. یکی از مواد پلیمری با ارزش در این زمینه، پلی اتیلن است.

پلی اتیلن ها در سه دسته اصلی تولید می شوند؛ بهترین پلی اتیلنی که برای ساخت لوله مناسب می باشد، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، PE80 و PE100 است. از این دو پلیمر مهم در ساخت انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در ابعاد و مدل های مختلف استفاده می شود.

یکی از انواع لوله های پلی اتیلن که در شبکه های آب و فاضلاب در ساختمان ها و سایر تأسیسات شهری استفاده می شود،

لوله پلی اتیلن سایز 200 میلیمتر است. انتقال مایع فاضلاب و آب های غیر قابل استفاده از مبدأ تولید تا محل تصفیه خانه توسط لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر و سایر انواع لوله پلی اتیلن انجام می گیرد.

مقاومت بالای لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر در برابر محیط اسیدی فاضلاب، عدم رشد باکتری ها بر روی دیواره لوله ها، عدم رسوب گیری داخل لوله، پایداری در برابر تنش مکانیکی ناشی از جریان سیال از درون لوله و مقرون به صرفه بودن، از ویژگی های اصلی این لوله ها می باشند.

اتصال دو لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر به یکدیگر به راحتی قابل اجرا است. با توجه به قطر این لوله ها بهترین روش برای متصل کردن دو سر لوله، استفاده از شیوه بات فیوژن است. برخی از فلنج ها نیز برای این کار مناسب هستند.

از لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر برای نصب در سیستم های آبیاری و زهکشی کشاورزی و انتقال مواد شیمیایی نیز استفاده می شود. این لوله ها وزن سبکی دارند و موجب صرفه جویی در بسیاری از هزینه های اضافی در یک پروژه خواهند شد.

گروه صنعتی ایران پایپ، بهترین نوع لوله های پلی اتیلنی را برای این اهداف فرآهم می کند. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن سایز 200 میلیمتر و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه سفارش این تجهیزات می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.