قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ 2019-09-28T10:18:57+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 2 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ 6 بار

 قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ 16 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ

لوله پلی اتیلن 2 اینچ جزو کوچک ترین لوله های پلی اتیلن محسوب می شود. علی رغم سایز و ابعاد کوچک این لوله ها، طیف گسترده ای از نیازهای صنعتی توسط لوله پلی اتیلن 2 اینچ برآورده می شوند. یکی از طرفداران این لوله های باریک، صنعت کشاورزی است. تقریباً تمام کشاورزان برای آبیاری زمین های خود از انواع لوله پلی اتیلنی استفاده می کنند.

تمام لوله و اتصالات پلی اتیلنی قابلیت استفاده در شبکه های آبرسانی کشاورزی را دارند. برخی از این لوله ها برای نصب در شبکه های تحت فشار طراحی شده اند. لوله پلی اتیلن 2 اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است و دوام و استحکام فوق العاده ای دارد.

مهم ترین کاربرد لوله پلی اتیلن 2 اینچ استفاده از آن در سیستم های آبیاری قطره ای است. این شیوه آبیاری به لوله های باریک نیاز دارد؛ لوله هایی که در برابر تغییرات محیط، پایدار بمانند و به راحتی تخریب نشوند. لوله پلی اتیلن 2 اینچ برای این کاربرد، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

به دلیل اینکه استفاده از لوله پلی اتیلن 2 اینچ در شبکه آبیاری کشاورزی مزایای زیادی به همراه دارد، قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ نیز به واسطه طول لوله و وسعت عملیات نصب متفاوت خواهد بود. بزرگ ترین مزیت لوله پلی اتیلن 2 اینچ را می توان کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری محصولات کشاورزی دانست.

جلوگیری از رشد علف های هرز و افزایش اثردهی سموم و کودهای کشاورزی بر محصولات، از فواید دیگر لوله پلی اتیلن 2 اینچ در آبیاری می باشند. اهمیت استفاده از این لوله ها در جایی بیشتر می شود که مسأله بحران آب در اولویت های عملکردی منطقه باشد.

با استفاده از لوله پلی اتیلن 2 اینچ برای آبیاری، خاک کشاورزی دچار فرسایش نمی شود و کیفیت محصولات به دست آمده بسیار بالا خواهد بود.

لوله پلی اتیلن 2 اینچ

لوله های پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن مرغوب تهیه می شوند و از این جهت دارای خصوصیات ویژه ای هستند. لوله های پلی اتیلن در ابعاد و سایزهای مختلفی تولید می شوند؛ هر دسته از این لوله ها برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله پلی اتیلن 2 اینچ

لوله های پلی اتیلن 2 اینچ یکی از پرکاربردترین لوله های صنعتی هستند؛ کاربرد اصلی این لوله ها استفاده در سیستم های آبیاری کشاورزی و آبرسانی معمولی و تحت فشار است. یکی دیگر از کاربردهای این لوله ها، نصب در زمین های کشاورزی و گلخانه ها برای آبیاری قطره ای است. آبیاری قطره ای امروزه یکی از مدرن ترین روش های محصولات کشاورزی می باشد.

با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب، نصب لوله های پلی اتیلن 2 اینچ در شبکه های انتقال آب می تواند موجب صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری در هدر رفتن منابع آبی شود. این لوله پلی اتیلنی برای آبیاری انواع محصولات زراعی، صیفی جات، محصولات فصلی و گلخانه ای در زمین، هم به صورت سطحی و هم به شکل دفنی در عمق کم خاک قابل استفاده هستند.

اهمیت استفاده از لوله های پلی اتیلن 2 اینچ، برخورداری از خصوصیات ویژه ای نظیر مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، ترک خوردگی و سایش، مقاومت در برابر اشعه خورشید و اتصال آسان آن ها می باشد. این لوله ها، فشار ناشی از عبور سیال از داخل لوله را به خوبی تحمل می کنند. مزیت مهم دیگر این لوله ها قابلیت نصب آن ها  در خاک هایی است که خاصیت اسیدی دارند و یا نسبتاً شور هستند. دیواره خارجی لوله پلی اتیلن آبیاری در برابر رسوب مواد معدنی خاک مقاوم هستند.

انواع لوله های پلی اتیلن

انواع لوله پلی اتیلن آبیاری را می توان در کلاف های 50 تا 400 متری خریداری نمود. قابلیت انعطاف پذیری بالای لوله های پلی اتیلن 2 اینچ موجب شده است تا بتوان آن ها را به راحتی به صورت نوارهایی درآورد.

برای دریافت قیمت روز لوله پلی اتیلن 2 اینچ و اطلاع از نحوه سفارش و خرید لوله پلی اتیلن 2 اینچ می توانید با گروه ایران پایپ تماس حاصل کنید.