قیمت لوله پلی اتیلن 125

/قیمت لوله پلی اتیلن 125
قیمت لوله پلی اتیلن 125 2019-08-29T12:01:07+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر 16 بار

لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر از مواد پلی اتیلن  HDPE تهیه می شود و یکی از رایج ترین لوله های صنعتی می باشد. این لوله کاربردهای زیادی در سیستم های آبرسانی، زهکشی کشاورزی، انتقال آب های سطحی معبر عمومی، نصب در لوله های آتش نشانی، لوله های زیرزمینی و … دارند.

در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی از لوله پلی اتیلن سایز 125 برای نصب و سیستم های انتقال آب و فاضلاب استفاده می شود. فاضلاب های صنعتی دارای ماهیت اسیدی هستند، اسیدها به لوله ها آسیب جدی وارد می کنند؛ لوله های پلی اتیلن در برابر مواد اسیدی و یا نمک های قوی مقاومت خوبی دارند. لوله پلی اتیلن 125 میلی متر می تواند در فشارهای بالا پایدار بماند و همچنین در محدوده دمایی وسیع، حتی دمای زیر صفر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گریدهای پلی اتیلن PE100 و PE80 بهترین مواد اولیه برای تولید لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر هستند. خواص منحصربه فرد این مواد موجب ایجاد ویژگی های ارزنده ای در این لوله ها شده است. این لوله ها می توانند حجم بالایی از سیال را از درون خود عبور دهند بدون اینکه تنشی بر آن ها وارد شود.

برای محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر باید طول لوله، وزن و قیمت روز به ازای هرکیلوگرم لوله پلی اتیلن را بررسی کرد. وزن لوله در قیمت یک کیلوگرم از آن ضرب می شود و قیمت نهایی محاسبه می گردد.

لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر در بخش کاورزی نیز کاربرد فرآوان دارد. این لوله ها را می توان با اطمینان بالا در زمین های شور، اسیدی و خاک های حاوی مواد معدنی بالا نصب نمود. آبیاری با این نوع لوله ها برای به دست آوردن محصولات کشاورزی مرغوب لازم و ضروری است. کارایی بالای لوله پلی اتیلن 125 میلی متر در آبیاری موجب صرفه جویی در مصرف آب نیز می شود.

لوله پلی اتیلن سایز 125

لوله پلی اتیلن 125 میلی متر یکی از لوله های پرمصرف در سیستم های آبرسانی در حوزه های مختلف است. این لوله پلی اتیلنی تک جداره ویژگی های ارزشمندی دارد که موجب محبوبیت آن در بین مهندسان شده است. مقاومت بسیار بالای این لوله پلیمری و دوام آن در برابر تغییرات محیط، بزرگ ترین امتیاز لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر است.

لوله های پلی اتیلن مورد استفاده در تأسیسات ساختمانی به منظور انتقال آب و فاضلاب، مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. برای تهیه این لوله ها از مواد پلی اتیلن HDPE با کیفیت عالی استفاده می شود. قابلیت انعطاف پذیری بالا، وزن سبک و چگالی بالا از خواص این مواد پلیمری است. بعضی از لوله های پلی اتیلنی برای کار در فشارهای بالا طراحی شده اند.

لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر دارای دیواره های صاف و یکنواخت می باشد؛ این قابلیت موجب می شود لوله دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود. همچنین این لوله ها دچار سایش و فرسودگی نمی گردند؛ دیواره صاف لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر باعث می شود میزان دبی سیال عبوری از داخل لوله همواره بالا باشد.

ترکیبی از مزایای منحصر به فرد لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر با هم از جمله هزینه های کم، اتصال آسان، انعطاف پذیری خوب، استحکام و دوام بالا و صرفه جویی در هزینه های تعمیرات و نگهداری، دلایل مهمی برای استفاده از این لوله ها در شبکه های لوله کشی است.

لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر به دو روش سطحی و دفنی نصب می شوند. این لوله ها را می توان با اطمینان بالا در ترانشه ها و کانال های لوله نصب نمود. با توجه به اندازه قطر لوله می توان نتیجه گرفت که حجم آبی که از درون لوله عبور می کند بسیار کم خواهد بود. استفاده از انواع اتصالات پیچی نیز برای متصل کردن این لوله ها مناسب می باشد.

به طور کلی استفاده از لوله پلی اتیلن 125 میلیمتر در تأسیسات موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها خواهد شد.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن سایز 125  و نحوه سفارش و خرید آن می توانید با مجموعه گروه صنعتی ایران پایپ تماس بگیرید.