قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ 2019-09-28T10:28:24+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 12 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ 16 بار

امروزه ایده آل ترین لوله ها برای نصب در شبکه های انتقال آب و مواد شیمیایی، لوله های پلی اتیلن هستند. انواع لوله تکجداره و دوجداره پلی اتیلن برای این اهداف مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این لوله ها برای کاربردهای خاص طراحی شده اند؛ به ظور مثال، لوله های پلی اتیلن فقط برای انتقال بهداشتی آب و فاضلاب استفاده می شوند و لوله های تک جداره نظیر لوله پلی اتیلن 12 اینچ، برای انتقال آب و مواد شیمیایی و سیالات دیگر به کار می روند.

قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ در بازار به نوسانات قیمت پلی اتیلن اولیه بستگی دارد. با تغییرات در بازار مواد اولیه پلی اتیلن در گریدهای تجاری مختلف، قیمت این لوله ها نیز تغییر می کند؛ صنایع تولید کننده لوله پلی اتیلن 12 اینچ برای محاسبه قیمت این لوله ها، وزن لوله را در قیمت لوله پلی اتیلن 12 اینچ به ازای هر کیلوگرم ضرب می کنند.

تأسیسات نسبتاً گسترده آبرسانی از لوله پلی اتیلن 12 اینچ برای انتقال آب استفاده می کنند؛ آبرسانی کشاورزی در مواردی که وسعت زمین زیاد باشد نیز نیاز به استفاده از این لوله ها خواهد داشت. یکی دیگر از کاربردهای مهم لوله پلی اتیلن 12 اینچ، نصب در خط لوله انتقال آب دریا می باشد.

همان طور که می دانید آب دریا شور است و سختی بالایی دارد؛ لوله پلی اتیلن 12 اینچ با استحکام بالا و مقاومت خوب در برابر عوامل شیمیایی، گزینه بسیار مناسبی برای این لوله کشی است. از طرفی دیگر، دیواره این لوله دچار رسوب گرفتگی نخواهد شد و جلبک ها یا باکتری ها نیز بر روی دیواره رشد نمی کنند.

امروزه صنایع دریایی، نفتی، لوله های لایروبی، پالایشگاه ها، شبکه های قوی اطفاء حریق، شبکه های تحت فشار و کارخانه های مواد شیمیایی، مصرف کنندگان اصلی لوله پلی اتیلن 12 اینچ محسوب می شوند. این لوله ها را می توان به صورت دفنی در زیر خاک و به شکل سطحی در روی زمین، با رعایت استانداردهای لازم، در شبکه لوله نصب نمود.

لوله پلی اتیلن 12 اینچ

لوله های پلی اتیلن تحت فشار بیش از 60 سال است که در تمام جهان در حال استفاده هستند. این لوله های پلی اتیلنی به دو نوع تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند. لوله پلی اتیلن 12 اینچ دوجداره محبوبیت بیشتری برای نصب در تأسیسات ساختمان ها دارند.

لوله پلی اتیلن 12 اینچ از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شوند. گرانول های پلی اتیلن وارد دستگاه اکستروژن می شوند و پس از عملیات قالب گیری، به شکل لوله خارج می شوند. این لوله ها به راحتی و با استفاده از دستگاه های جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند.

در حال حاضر از لوله پلی اتیلن 12 اینچ برای نصب در سیستم های آبرسانی، آبیاری تحت فشار، انتقال گاز، آبرسانی کشاورزی و انتقال فاضلاب های صنعتی استفاده می شود. در موارد خاص از این لوله ها به عنوان پوشش محافظت کننده از کابل های برق و مخابرات به کار می روند. در کاربردهای کشاورزی و شبکه های آبرسانی می توان با اطمینان بالا از این لوله ها به صورت دفنی استفاده کرد.

لوله پلی اتیلن 12 اینچ جزو لوله های سایز متوسط پلی اتیلن به شمار می رود و مزایای استفاده از آن امروزه برای همه واضح و مشخص است. استحکام بالا، دوام و طول عمر زیاد، پایداری بسیار عالی در برابر شرایط مختلف، مقاوم به مواد شیمیایی، رسوب، ترک و شکست و تحمل فشارهای کاری بالا از مهم ترین مزایای لوله های پلی اتیلن 12 اینچ هستند. مزایا و خواص لوله پلی اتیلن 12 اینچ را می توان به صورت زیر فهرست نمود:

 • استحکام ضربه ای بالا
 • رسانایی گرمایی
 • انتقال بهداشتی فاضلاب
 • قابلیت بازیافت
 • عدم ایجاد رسوب در دیواره لوله
 • پایداری گرمایی
 • قابلیت اتصال آسان
 • انعطاف‌پذیری بالا
 • نصب آسان و هزینه پایین
 • مقاومت در مقابل خوردگی و اثر مواد شیمیایی
 • ضریب اصطکاک کم لوله پلی اتیلن 12 اینچ و ثابت بودن این ضریب در طول کاربرد

برای خرید لوله پلی اتیلن 12 اینچ و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل کنید.