قیمت لوله پلی اتیلن 110

/قیمت لوله پلی اتیلن 110
قیمت لوله پلی اتیلن 110 2019-08-29T11:57:55+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 110  میلیمتر 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 110  میلیمتر 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 110  میلیمتر 16 بار

لوله های پلی اتیلن که از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) تهیه می شوند لوله هایی هستند که در حال حاضر عمده ترین لوله های صنعتی محسوب می شوند. از ویژگی های اصلی لوله پلی اتیلن می توان به مواردی نظیر استحکام بالا، انعطاف پذیری خوب، مقاومت در برابر تغییرات شرایط محیط و قیمت مناسب اشاره نمود.

لوله های پلی اتیلن 110 میلیمتر، دسته ای از لوله های پرمصرف هستند که در صنایع آب و فاضلاب کاربرد فرآوانی دارند. اتصال این لوله ها به سهولت انجام می گیرد؛ این لوله ها وزن سبکی دارند و حمل آن ها تا محل نصب بسیار راحت می باشد. لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر، جایگزین خوبی برای لوله های فلزی و سیمانی قدیمی در شبکه انتقال آب است.

لوله های پلاستیکی مانند لوله های پی وی سی مزایای زیادی دارند اما لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر با داشتن ویژگی ها و خواص مفید و ارزشمندتری برای نصب در شبکه های آبرسانی مناسب تر هستند؛ این سری از لوله ها دوام و طول عمر بالایی دارند و چنانچه مطابق با استانداردهای نصب به شیوه صحیح نصب شوند، تا 50 سال هم بدون تغییر باقی خواهند ماند.

مقاومت در برابر خوردگی، عمر مفید، اتصالات بدون نشتی، بازسازی آسان خطوط لوله، سازگاری با محیط زیست، امکان بازیافت لوله ها، عدم ترک خوردگی و شکست و بسیاری موارد دیگر از مزایای لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر می باشند.

نوع مواد اولیه، وزن لوله ها، طول کلاف لوله و کاربرد آن ها در قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر نقش دارند. لوله هایی که از مواد اولیه با گرید تجاری PE100 ساخته می شوند، قیمت بالاتری نسب به سایر لوله ها ی نامرغوب دارند؛ اگر چه قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر در مقایسه با سایر لوله های فلزی بسیار کمتر بوده و از این لحاظ مقرون به صرفه هستند.

لوله پلی اتیلن سایز 110

یکی از انواع لوله پلی اتیلن پرکاربرد برای نصب در سیستم انتقال آب شرب، لوله پلی اتیلن سایز 110  است. این لوله را اغلب به عنوان انشعاب لوله های پلی اتیلن بسیار بزرگ و یا نصب در شبکه های انتقال آب و فاضلاب ساختمانی که قرار است حجم کمی از سیال از طریق آن منتقل شود، مورد استفاده قرار می دهند.

لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر از مواد اولیه پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته می شوند. استانداردهای تولید، مرغوبیت مواد اولیه، تست و آزمون های کنترل کیفی برای این لوله ها به طور کامل اجرا می شوند. در عملیات نصب و راه اندازی لوله نیز مهندسان و بازرسان فنی بر روند پروژه نظارت کامل دارند.

با توجه به تمام عوامل فوق، تولید، انبار و نگهداری، خرید و فروش، حمل و نقل و نصب و راه اندازی لوله پلی اتیلن سایز 110 میلیمتر در یک پروژه به صورت ایمن انجام می شود. ساختمان هایی که از لوله پلی اتیلن 110 میلی متر برای نصب در تأسیسات خود استفاده می کنند، تا سال های طولانی از ایمنی عملکرد این لوله ها اطمینان خاطر خواهند داشت.

از مزایای لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر می توان به مواردی نظیر مقاومت شیمیایی بالا، مقاومت در برابر ضربه و کشش، انعطاف پذیری بالا، کاربرد گسترده در صنایع، استحکام و دوام بالا، پایداری حرارتی، عدم یخ زدگی در سرما، وزن سبک، قیمت مناسب، اتصال آسان و … اشاره کرد.

دو لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر به یکدیگر را می توان به روش جوش لب به لب و یا استفاده از اتصالات پیچی به یکدیگر متصل نمود. عدم نیاز به تجهیزات پیچیده یکی دیگر از مزایای استفاده از این لوله ها در شبکه های آبرسانی می باشد.

علاوه بر صنایع، لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر مورد توجه کشاورزان نیز قرار دارد. با نصب لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر به عنوان لوله های آب رسان محصولات کشاورزی، از رشد علف های هرز در زمین جلوگیری شده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، موجب کشت محصولات مرغوب وکیفیت نیز خواهد شد؛ چرا که با این کار دسترسی گیاهان به آب و مواد معدنی افزایش خواهد یافت.

برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط خرید لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر می توانید با گروه صنعتی ایران پایپ تماس حاصل نمایید.