قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ

/قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ
قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ 2019-09-28T10:24:07+03:30

فروش لوله پلی اتیلن 10 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ 6 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ 16 بار

لوله پلی اتیلن 10 اینچ یکی از انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی است. انواع لوله پلی اتیلن که برای نصب در شبکه های انتقال آب مورد استفاده قرار می گیرند، لوله پلی اتیلن 10 اینچ دارای ویژگی های برجسته ای است؛ افزایش راندمان آبرسانی در سیستم های معمولی و سیستم های تحت فشار، بزرگ ترین مزیت این لوله ها می باشد. قطر این لوله پلی اتیلن تک جداره به اندازه کافی برای عبور حجم بالای آب بزرگ است. فشار ناشی از عبور آب و سیالات دیگر از درون لوله پلی اتیلن، دیواره لوله را تخریب نمی کند؛ لوله پلی اتیلن 10 اینچ در مقابل فشار بالا و تنش بسیار مقاوم است.

طول و قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ به ازای هر کیلوگرم از آن، در قیمت کل این لوله تأثیر دارد. مرغوبیت مواد اولیه پلی اتیلن که این لوله ها از آن ساخته می شوند نیز در قیمت لوله پلی اتیلن 10 اینچ نقش دارد.

برای جوشکاری لوله پلی اتیلن 10 اینچ از روش جوش بات فیوژن و الکتروفیوژن استفاده می شود. دو سر لوله باید در یک راستا قرار گیرند و دستگاه جوشکاری آن ها را به هم متصل کند. پس از اتمام عملیات اتصال دو لوله، محل جوش باید از دو جنبه احتمال نشتی و تست هیدرولیکی مورد آزمون قرار گیرند.

لوله پلی اتیلن 10 اینچ

لوله های پلی اتیلن در حال حاضر با بیش از 50 سال سابقه نصب در شبکه های لوله کشی ساختمان های مختلف، محبوب ترین لوله های صنعتی محسوب می شوند. این لوله های پلیمری در ابعاد مختلف و در دو نوع لوله پلی اتیلن تک جداره و دو جداره تولید می شوند. یکی از لوله های پر مصرف در تأسیسات ساختمانی، لوله پلی اتیلن 10 اینچ است.

برای تولید لوله پلی اتیلن 10 اینچ  از مواد پلیمرPE80 و PE100  استفاده می شود. پلی اتیلن PE100 برای ساخت این دسته از لوله ها مناسب تر هستند. لوله پلی اتیلن 10 اینچ در پروژه های آبرسانی و انتقال مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های پلی اتیلن که از مواد PE 100  ساخته می شوند، دانسیته بالاتری دارند؛ سبک هستند و ضخامت کمتری داشته و همچنین می‌توانند فشار بیشتری را تحمل کنند. از این لوله ها برای جمع آوری آب های سطحی معابر، آب باران و برف و رواناب های ناشی از طغیان رودخانه ها استفاده می شود. عمده ترین کاربرد لوله پلی اتیلن 10 اینچ را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود:

  • نصب در شبکه های آبرسانی شهری و روستایی
  • کاربرد در شبکه های انتقال فاضلاب شهری، روستایی و صنعتی
  • استفاده در شبکه های گازرسانی
  • استفاده در شبکه ها و سیستم های زهکشی کشاورزی
  • کاربرد در سیستم های انتقال مواد شیمیایی و فاضلاب های صنعتی
  • نصب در سیستم های آبیاری تحت فشار (قطره ای و بارانی)
  • کاربرد به عنوان پوشش کابل های مخابراتی، کابل برق و فیبر نوری

خواص و ویژگی های مهم لوله پلی اتیلن 10 اینچ نظیر دوام و استحکام بالا، عدم ترک و شکست، مقاومت در برابر ارتعاشات زمین، مقاومت در برابر فشار خاک، اتصال و نصب آسان، طول عمر بالا و … باعث شده است پیمانکاران خطوط لوله کشی از این لوله ها در تأسیسات خود استفاده کنند.

گروه ایران پایپ با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به صنایع در زمینه تهیه و تأمین انواع لوله و اتصالات پلی اتیلنی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید لوله پلی اتیلن 10 اینچ می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید.