لوله کاروگیت

لوله های انتقال سیالات فاضلابی شهری و صنعتی

از آنجا که لوله های پلی اتیلنی در اندازه ها و قطع و ویژگی های مقاومتی مختلفی تولید می شوند در انواع پروژه ها به خوبی ظاهر می شوند. این لوله ها در زمینه های مختلف، از لوله های فولادی و بتنی مفید تر بوده و بیش از این لوله ها در پروژه ها بکار گیری می شوند. فاضلاب های شهری  و صنعتی نیز از این قائده مستثنی نیستند و عموما عمل انتقال سیالات فاضلابی توسط لوله های پلی اتیلن صورت می گیرد.

IMG_2553

این لوله ها از نظر هزینه، قیمت مناسبی دارند و حمل و نقل و نگهداری و دوام آن ها بسیار مناسب می باشد به همین دلیل رویکرد پیمانکاران بیشتر به سمت این لوله ها است.

لوله های پلی اتیلنی که برای فاضلاب به کار گرفته می شود عموما کاروگیت نام می گیرد که نمونه ی دو جداره ی آن استفاده ی ویژه دارد. این دسته از لوله ها برای انتقال سیالاتی با ماهیت فاضلابی مورد استفاده قرار می گیرند که پساب های صنعتی در آن ها بیشتر دیده می شود. این لوله ها با اتصال کوپگی یا همان نری و مادگی موجب می شوند که عملیات و پروژه های توسعه لوله ها به خوبی صورت بگیرد. روش اتصال این لوله ها نیز راحت است. در این حالت و مرحله از پروژه یک واشر که در کنگره دوم و یا گنگره سوم لوله نر قرار می گیرد آب بندی صورت گرفته و برای این کار نیازی نیست فرد عامل تخصص ویژه داشته باشد.

  این لوله ها در سایزهای ۱۱۰-۱۲۵-۱۶۰-۲۰۰-۲۵۰-۳۰۰-۴۰۰-۵۰۰-۶۰۰-به صورت کاروگیت و در سایزهای بالاتر تا سایز ۱۴۰۰ به صورت اسپیرال کاروگیت ارائه میگردد. برای دریافت مشاوره پیرامون لوله ها و پروژه ها می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن