شیرآلات صنعتی

معرفی شیر پروانه ای میراب

در میان شیر آلات صنعتی، شیرهای پروانه ای میراب، به عنوان شیرآلاتی برای سیالاتی که با ماهیت آب، شناخته می شوند مورد استفاده قرار می گیرند. این گونه شیر آلات، با عملکرد بسیار سریع و با زاویه 90 درجه، به قطع و وصل سریع جریان بسیار کمک می کنند و مانع به هدر رفتن مایعات سیال می شوند. این نوع از شیر آلات صنعتی، در دو دسته ی مختلف به صورت فلنجدار و اهرمی ساخته می شوند. این لوله ها به صورت صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد شیرآلات میراب همچون دیگر شیرآلات ها، متفاوت بوده و می توان آن ها را در زمره ی انواع پنوماتیک ,برقی ,گیربکسی و اهرمی بشمار آورد.

19f8201f-2d24-4388-ab30-86014246f7a6

 بدنه ی اصلی این شیر ها، از جنس مختلفی تهیه می شود که غالبا شامل فولاد، استنلس استیل، و آلومینیم برنز می شوند. بسته به اینکه این لوله ها قرار است در چه پروژه ای و با چه ویژگی وشرایطی بکار گرفته شوند، از انواع و اقسام جنس های مختلف که با شرایط تناسب دارند استفاده می شوند.

شیرهای صنعتی مذکور که به شیرآلات صنعتی میرآب شهرت دارند، در فشار های کاری ۶ الی ۴۰ بار طبق سفارش تولید شده و ارائه می گردند . لاینرهای کلیه شیر آلات پروانه ای عموما از جنس EPDM  میباشد. این نشان می دهد که شیرهای مذکور قدرت ماندن در دمای 90 درجه سانتی گراد را دارند و بار تحمل آن ها زیاد است و از این جهت محدودیت آفرین نیستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن