لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن 3 اینچ

 

لوله پلی اتیلن 3 اینچ از مواد اولیه پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شود و دارای ویژگی های خاصی است؛ وجود خصوصیات برجسته در این لوله ها موجب شده است در شبکه های انتقال آب و فاضلاب از آن ها استفاده فرآوان شود. کاربرد دیگر لوله پلی اتیلن 3 اینچ، نصب در شبکه های آبرسانی کشاورزی و زهکشی است.

 

لوله پلی اتیلن 3 اینچ گروه صنعتی ایران پایپ

مواد پلی اتیلن که برای ساخت این دسته از لوله ها استفاده می شوند شامل گریدهای پلی اتیلن PE80 و PE100 می باشند. این مواد از مشتقات نفت خام هستند و در پالایشگاه تولید می شوند. گرانول های پلی اتیلن، ظاهری شفاف و سفید رنگ دارند.

لوله های پلی اتیلن در سایز 3 اینچ، هم به صورت سطحی و هم به شکل دفنی در زیر زمین (با عمق کم) به کار می روند. استفاده از این لوله ها در شبکه های انتقال آب از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. این لوله های پرکاربرد در برابر اشعه مضر خورشید مقاوم هستند. انعطاف پذیری، دوام و طول عمر بالا از مزیت های دیگر لوله پلی اتیلن 3 اینچ می باشد.

لوله های پلی اتیلن 3 اینچ در برابر شرایط مختلف محیطی نظیر سیالات اسیدی، آب های سخت، فشارهای بالا، رشد باکتری ها و … مقاومت خوبی دارند. از این لوله ها در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن 3 اینچ هم به عنوان لوله های اصلی انتقال دهنده آب و فاضلاب در حجم کم و هم به عنوان انشعابات متوسط در شبکه های بزرگ آبرسانی می توانند نصب شوند. البته لازم به ذکر است که در مواردی که میزان فشار آب درون لوله از حد مجازی بیشتر باشد، باید از لوله های پلی اتیلن با سایز بزرگ تر از 3 اینچ استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع لوله های پلی اتیلن و خرید لوله پلی اتیلن 3 اینچ می توانید با شرکت ایران پایپ تماس حاصل کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن