لوله های پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر

سال های زیادی است که استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنعت گسترش پیدا کرده است. یکی از این لوله های پرکاربرد، لوله پلی اتیلن 630 میلی متر می باشد. لوله های پلی اتیلن ویژگی های بسیار ارزشمندی دارند، از این جهت است که مورد توجه بسیاری از مدیران و پیمانکاران قرار گرفته اند.

لوله های پلی اتیلن با توجه به نوع کاربری و مشخصات فنی که دارند، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. یکی از کاربردهای لوله پلی اتیلن 630 میلی متر، استفاده از آن ها در سیستم های آبرسانی و شبکه های انتقال فاضلاب می باشد.

%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86-630-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%85%d8%aa%d8%b1-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%b1

انواع لوله های پلی اتیلن که در شبکه های انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند، به دو نوع لوله های پلی اتیلن تک جداره و لوله پلی اتیلن دو جداره تقسیم بندی می شوند.

لوله های پلی اتیلن تک جداره که برای انتقال فاضلاب به کار می روند، از یک لایه تشکیل شده اند و معمولاً در مواردی به کار می روند که هدف، انتقال حجم بسیار اندکی از مایعات فاضلابی باشد. لوله پلی اتیلن 630 میلی متر دوجداره، بیشتر در سیستم های جمع آوری فاضلاب خانگی و در مسیرهایی با طول متفاوت نصب می شوند.

نصب اکثر لوله های پلی اتیلن فاضلابی به صورت دفنی در زیر زمین انجام می شود. لوله پلی اتیلن 630 میلی متر فاضلابی به خوبی می تواند برای دفن در زیر زمین به کار رود؛ این لوله ها به خوبی می تواند فشار ناشی از لایه های خاک را تحمل کرده و در برابر تغییرات جریان سیال عبوری از داخلی لوله، پایدار مانده و شکل اولیه خود را حفظ کند. مهم ترین ویژگی های لوله پلی اتیلن 630 میلی متر را می توان به صورت زیر بیان نمود:

  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی، به ویژه محیط های قلیایی و اسیدی
  • مقاومت در برابر تغییرات شرایط محیطی مانند کشش و تنش و خمیدگی
  • مقاومت بالا در برابر فشار مکانیکی بیرونی
  • مقاومت در برابر رشد باکتری ها و قارچ ها در دیواره لوله
  • نصب و اتصال آسان (سهولت در جوشکاری)
  • دوام و طول عمر بالا

قابلیت ها و مشخصات فنی، به طور مستقیم بر روی قیمت لوله پلی اتیلن اثر دارد. گروه صنعتی ایران پایپ با به کارگیری متخصصان مجرب، بهترین لوله های پلی اتیلن را به بازار عرضه می کند. برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 630 میلی متر می توانید با این مجموعه در تماس باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن